До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Автор: Lubov от 13-01-2014, 09:09, переглянуло: 1816

 

    У конкурсі, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, який відбувся 9 грудня 2013 р., взяли участь студенти 1 курсу Гриценко Євгенія, Іншина Аліна, Свириденко Марія (ф-т бліку і аудиту), Мороховська Аліна (ф-т менеджменту і економіки), Басанець Анастасія, Минко Ярослав, Теліженко Олена, Черкесова Катерина, Шеплякова Альона (ф-т менеджменту і економіки).

    Тема твору «Любіть Україну» була пов’язана з духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав  у своїх творах Т.Г.Шевченко. Роботи студентів сповнені почуття гордості за свій народ, любові до рідного  краю, пошани до визначних діячів української історії та культури. Автори виявили готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної та невіддільної  від світового розвитку країни.

     До складу журі конкурсу входили завідувач кафедри української та російської мов, доцент О.В.Тихоненко, старші викладачі Н.Г.Войчук і Т.М.Князь. Найкращою роботою визначено твір студентки 1 курсу напряму «Менеджмент» Черкесової Катерини.

Бажаємо всім учасникам творчих успіхів.

   Завідувач кафедри укр. та рос. мов

О.В.ТихоненкоКатегорія: Новини, Виховна діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.