Проект «Єдина картка читача»

Автор: Lubov от 20-03-2014, 13:17, переглянуло: 2691

 

ПРОЕКТ "ЄДИНА КАРТКА ЧИТАЧА"

Проект «Єдина картка читача»  

   На виконання рекомендацій засідання Ради ректорів ЗВО III–IV рівнів акредитації про діяльність бібліотек ЗВО у процесах забезпечення науки та освіти від 25.09.2012 р. щодо створення  єдиної реєстраційної картки з метою взаємообслуговування, із 1 вересня 2013 р. діє проект «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова». Цей проект забезпечує систему взаємообслуговування читачів у бібліотеках закладів вищої освіти Харківського регіону.

   Метою проекту «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова» є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців закладів вищої освіти Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Кожен читач може користуватися бібліотеками ЗВО, які підписали Декларацію приєднання до проекту.

   

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

_______________________________________________________ 

СПИСОК БІБЛІОТЕК-УЧАСНИЦЬ

______________________________________________

СИГЛИ БІБЛІОТЕК-УЧАСНИЦЬ

Сигла Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва - 20

_________________________________________________________________

   "Єдина картка читача" забезпечує комп'ютеризовану книговидачу та обслуговування, онлайн замовлення літератури та доступ до електронних версій документів через електронний каталог.

Мандруй з "Єдиною карткою читача" за допомогою віртуальної мапи учасників проекту!

 ПЕРЕГЛЯНУТИ

 __________________________________________________________

   Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача, яку можна отримати в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна у відділі реєстрації користувачів, кімн. 7-50, тел. 707-56-74

Проект «Єдина картка читача»


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.