Формуємо професійно-творчу компетентність фахівців-аграріїв

Автор: Lubov от 13-05-2014, 08:18, переглянуло: 1259

 

 Педагогічний досвід кафедри менеджменту організацій  

 

Формуємо професійно-творчу компетентність фахівців-аграріїв

   Підготовка висококваліфікованих, професійно одарованих, здатних творчо мислити фахівців сільськогосподарського виробництва неможлива без активізації змісту навчання, удосконалення методів та форм начального процесу. Навчальний процес повинен враховувати тенденції соціально-економічного розвитку, особливості психології молоді, а методи та форми навчання реалізовувати принципи індивідуалізації, змагання, творчого підходу до одержання знань.

   З метою розвитку творчої самореалізації студентської молоді, виявлення та розвитку наукових здібностей серед студентів ВНЗ міста Харкова, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка 27 березня 2014 року було проведено інтелектуальний професійний Третій Міжвузівський конкурс з менеджменту у формі «Брейн-рингу». Серед учасників конкурсу були шість вишів Харкова, у тому числі три аграрних – ХНАУ ім. В.В.Докучаєва, ХНТУСГ ім. П.Василенка, ХНЗА. Від ХНАУ ім. В.В.Докучаєва кафедрою менеджменту організацій було підготовлено команду студентів 4-го курсу факультету менеджменту і економіки - «Молодь ХХІ століття». До складу команди увійшли Яропут Сергій (капітан команди), Грубнік Олена, Григоренко Альона, Рибас Лаліта, Істоміна Людмила, Тімрова Анастасія.  Команди були поділені жеребкуванням на дві підгрупи. Наша команда увійшла до другої групи разом із своїм постійним суперником – командою ХНТУСГ ім. П.Василенка. Перші запитання від ведучого засвідчили, що наші студенти добре орієнтуються у питаннях менеджменту. Ми повели у рахунку, але потім сталася прикра помилка через поганий технічний зв'язок.

   Наші дівчата разом зі своїм капітаном вибороли друге місце і не пройшли до фіналу. А перше місце виборола команда Харківського університету внутрішніх справ. У підсумку за набраними балами студенти факультету менеджменту і економіки нашого університету отримали грамоту  від організатору турніру «За творчий підхід у прийнятті рішень». На згадку учасники змагань сфотографувалися у творчому колі. На завершення турніру, студентів чекав концерт художньої самодіяльності, який було організовано мистецьким колективом усіх учасників змагань.

 

Професор кафедри

менеджменту організацій, д.п.н.

В.М. Нагаєв

Формуємо професійно-творчу компетентність фахівців-аграріїв


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.