Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» у 2013–2014 навчальному році

Автор: Lubov от 13-05-2014, 10:13, переглянуло: 1343

 

Студентки факультету менеджменту і економіки стали призерами  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

з галузі «Педагогічні науки» у 2013–2014 навчальному році

 

   24-25 березня 2014 року Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка відкрив двері учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки».

  Право змагатися за кращу авторську студентську наукову роботу вибороли 122 студенти з 46 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації різних міст України. Серед учасників ІІ туру були і студентки 4 курсу 2 групи факультету менеджменту та економіки Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва Лаліта Рибас і Олена Грубнік, які виконали конкурсну роботу під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української та російської мов Євсюкова Олександра Феліксовича.

   Під час проведення секційних засідань наші студенти показали високий рівень наукових знань. Галузева конкурсна комісія відзначила наукову роботу наших студентів за темою «Організація факультативів у вищих навчальних закладах» дипломом ІІІ ступеня.

    Студенти, що не змогли приїхати на конференцію з об’єктивних причин, мали змогу захистити свої роботи за допомогою відеозв’язку. Під час роботи конференції магістранти, студенти виступили з доповідями, в яких висвітлили своє бачення вирішення актуальних проблем та перспектив розвитку технологічної та професійної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах України. Молодими науковцями обговорювались питання про сучасний стан та перспективи удосконалення технологічної та професійної підготовки в умовах сьогодення, інноваційні підходи до якісного навчання технологій в загальноосвітніх навчальних закладах, проблеми компетентністного підходу у технологічній та професійній освіті, обговорювалося коло актуальних питань, пов'язаних з удосконаленням технологічної та професійної підготовки молоді:  теоретико-методологічні основи технологічної та професійної підготовки учнівської та студентської молоді; моніторинг якості освітніх послуг та працевлаштування студентів і випускників ВНЗ; компетентнісний підхід у технологічній та професійній освіті; декоративно-прикладне мистецтво, методика викладання технологій і професійного навчання; формування професійної культури майбутніх інженерів-педагогів; підготовка вчителя технологій та інженера-педагога в контексті євроінтеграційних процесів; проблеми професіологіі.

   Безумовно, учасники дуже хвилювалися, але доброзичливість організаторів конкурсу, студентів університету, які виявили уважність до кожного з гостей, перетворили хвилювання на приємні враження. Крім безпосередньо змагальної частини конференція передбачала багато ознайомчих та розважальних заходів. Сама конференція розпочалася првітальним концертом, а після засідань для гостей була організована екскурсія містом Глуховом, відвідання церкви «Трьох Анастасій» та найвищої точці Глухова, прогулянка чудовим парком.

   За словами самих учасниць, в них склалося  позитивне враження від конференції, університету та самого міста – красивого, тихого й надзвичайно чистого, а найбільше – від знайомства з чудовими людьми – студентами і викладачами, які виявилися дуже цікавими та щирими співрозмовниками.

    Ми вітаємо переможниць і від їх імені радимо всім студентам брати участь у подібного роду заходах. Осмілюйтесь – і успіх обов’язково стане винагородою за натхненну творчість!

Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» у 2013–2014 навчальному році
Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» у 2013–2014 навчальному році
Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» у 2013–2014 навчальному році

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків

Глухівського національного педагогічного університету

імені Олександра Довженка − Зінченко Володимир Павлович,

науковий керівник Євсюков Олександр Феліксович,

Рибас Л. Ю., Грубнік О.Ю.

 

Євсюков Олександр Феліксович,

Рибас Л. Ю., Грубнік О.ЮКатегорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.