Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напрямів (спеціальностей) «Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці»

Автор: Lubov от 13-05-2014, 10:37, переглянуло: 1896

 

   З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 9 вересня 2013 року №1281 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013-2014 навчальному році» на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з групи спеціальностей «Маркетинг та управління персоналом і економіка праці».

   На  запрошення  взяти участь у  ІІ турі даного Конкурсу до ПУЕТ надійшло  218 робіт (129  з  маркетингу  з  68   вищих  навчальних  закладів  всіх регіонів України та 89 з управління персоналом і економіки праці з 47 ВНЗ). ІІ тур Конкурсу проходив у два етапи. На першому етапі, який було проведено 18 лютого 2014 року у ПУЕТ, Галузева конкурсна комісія здійснила рецензування всіх студентських наукових робіт, представлених на Конкурс.

   За підсумками засідання було відібрано кращі студентські наукові робіт з-поміж усіх, представлених на Конкурс. Кожний учасник отримав персональне запрошення на підсумкову конференцію для захисту результатів власних наукових досліджень у вигляді доповідей та презентацій.

  На конференцію, що відбулася 21 березня 2014 року, запрошено авторів 81 роботи (50 робіт з маркетингу з 49 ВНЗ та 31 роботу з управління персоналом і економіки праці з 29 ВНЗ).  

На конференції працювали секції за напрямами:

  • маркетинг;
  • управління персоналом та економіка праці.

   Студенти, що не змогли приїхати на конференцію з об’єктивних причин, мали змогу захистити свої роботи за допомогою відеозв’язку. Так, на зв'язок з ПУЕТ вийшли представники наступних ВНЗ: Автомобільно-дорожній інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»; Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського; Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України; Кримський економічний інститут ГВУЗ «КНЭУ им. В. Гетьмана»; Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського; Хмельницький національний університет.

   За підсумками конференції її учасників нагороджено дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів та заохочувальними дипломами університету.

Кількість нагород розподілена так:

  • 11 дипломів І ступеня (6 з маркетингу та 5 з УПЕП);
  • 17 дипломів ІІ ступеня (10 з маркетингу та 7 з УПЕП);
  • 28 дипломів ІІІ ступеня (17 з маркетингу та 11 з УПЕП).

   Від Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва у конкурсі взяла участь студентка 5 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Агаєва Альбіна Могомедхабибівна з роботою на тему «Удосконалення системи управління персоналом в аграрному підприємстві». За результатами першого туру конкурсу робота була відзначена як одна з кращих і рекомендована до участі в другому, фінальному турі. Після захисту роботи перед комісією, наша студентка посіла почесне третє місце.

   Ми вітаємо переможницю та висловлюємо подяку науковому керівнику, професору Гуторову Олександру Івановичу за плідну працю та організацію науково-дослідної роботи студентів на високому рівні.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напрямів (спеціальностей) «Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці»
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напрямів (спеціальностей) «Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці»
Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.