ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства»

Автор: Lubov от 13-05-2014, 11:12, переглянуло: 1508

 

   9 квітня 2014 р. на базі Полтавського  національного технічного  університету імені Юрія Кондратюка був проведений другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства». Цього року до складу журі другого етапу олімпіади ввійшли провідні науковці, професори з університетів і академії Києва, Донецька, Полтави, Львова, Луцька, Одеси, Дніпропетровська, Сум.

   Виконання конкурсних завдань олімпіади тривало протягом чотирьох годин. Конкурсні завдання передбачали наявність теоретичних та практичних знань з нормативних дисциплін спеціальності «Економіка підприємства»: проектний аналіз, планування і контроль на підприємстві, економіка підприємства, економіка праці та соціально-трудові відносини, потенціал і розвиток підприємства, економіка і організація інноваційної діяльності, організація виробництва, стратегія підприємства, управління витратами.

   Серед учасників були студенти з усіх областей України. Для участі в олімпіаді було зареєстровано 105 переможців І туру із 76 вищих навчальних закладів. Представниками нашого університету були – студентка магістратури Трейтяк Ірина та студентка 4 курсу Козьбан Альона, які за кількістю набраних балів посіли 10 та 34 місце відповідно, а серед аграрних вузів, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України, наші учасниці посіли відповідно 1 та 4 місця з 11 можливих.

Вітаємо дівчат і бажаємо успіхів у майбутньому!!!

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  (напряму підготовки) «Економіка підприємства»


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.