Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування"

Автор: Lubov от 13-05-2014, 13:46, переглянуло: 1550

 

«Тium scientiam» чи випробування на знання…

 

   Сучасне зовнішнє середовище, в якому діють українські підприємства, є мінливим, конкурентно напруженим, інформаційно насиченим. За таких умов, керівники організацій повинні досконало володіти арсеналом інструментів і методів, що забезпечують прийняття раціональних рішень, належний розвиток і довгострокове виживання організацій.

   Посилення уваги до вивчення методологічних і прикладних аспектів науки управління соціально-економічними процесами на сучасному етапі викликано зростанням ролі управління як чинника, що визначає рівень і темпи зростання ефективності суспільного виробництва; перетворенням управлінської праці на одну з масових і, водночас, складних професій, що вимагають спеціальної підготовки; необхідністю розвитку форм залучення громадських кіл до управління.

   Однією з основних передумов успішного вирішення завдань, які стоять перед суспільством, є подальша професіоналізація управління як методологічна передумова підготовки менеджерів.

   Саме за таких лозунгів 02 – 04 квітня 2014 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Менеджменту організацій і адміністрування". В олімпіаді взяли участь студенти з 88 ВНЗ України.  57 чоловік –  за ОКР "Бакалавр", 38 чоловік - ОКР "Магістр". Наш Університет представляли студенти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" Проценко Катерина Володимирівна,  за ОКР "Магістр" – Гончарова Каріна Олексіївна.

   У першому турі Олімпіади учасники в письмовій формі виконували ситуаційні вправи, демонструючи знання та вміння самостійно оцінювати реальну управлінську ситуацію та приймати обґрунтовані рішення. У другому турі студенти відповідали на тестові запитання.

Після закінчення конкурсного дня гості познайомилися з історичними місцями Полтави.

   Під час проведення Олімпіади плідно працювала професійне компетентне журі, до складу якого входили провідні учені з найкращих вищих навчальних закладів України. Це дозволило об'єктивно і усестороннє оцінити знання всіх учасників Олімпіади за результатами виконання тестових і практичних завдань з основних аспектів, що стосувалися теорії і практики менеджменту. І тут доречно згадати слова     Іцкаха Адізеса,  що «завдання успішного менеджменту – зробити організацію результативною та ефективною в найближчій і довгостроковій перспективі».  Участь у цьогорічній олімпіаді заклала фундамент для подальшого удосконалення і поглиблення знань наших учасників, прагнення  здобувати перемогу над іншими  і над собою.

   Колишній генеральний директор General Electric Дж. Уелч  постійно наголошував, «будь-які зміни несуть із собою нові можливості. Тому реакцією на зміни повинно бути не вичікування, а підвищення активності».

 

Катерина Проценко,

студентка 4 курсу 1 групи

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності  "Менеджмент організацій і адміністрування"
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності  "Менеджмент організацій і адміністрування"
 Гончарова Каріна   Проценко Катерина 
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності  "Менеджмент організацій і адміністрування"
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності  "Менеджмент організацій і адміністрування"
Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.