Відкритий лист подяка

Автор: Lubov от 15-05-2014, 13:32, переглянуло: 2641

 

   

Відкритий лист подяка

   Студенти, викладачі та співробітники ХНАУ, учасники туристичних походів під керівництвом Катерини Львівни Паніної, висловлюють велику подяку за вміло організовані та проведені протягом багатьох років походи «Вихідного дня», до Карпат та по горах Криму. Багатий практичний досвід і теоретичні знання, сформовані у цих походах, є дуже цінними для нас. Світ знань, які відкрила нам Катерина Львівна, є унікальним. Її філософське бачення, громадська позиція, ставлення до оточуючих несуть позитивну енергетику. Катерина Львівна – ВЧИТЕЛЬ-викладач з великої літери.

   Протягом 24 років щорічно під керівництвом Катерини Львівни оздоровлювалися та отримували спортивні розряди з туризму студенти нашого ВНЗ. Збірна з туризму неодноразово займала призові місця. Катерина Львівна разом з ветеранами спорту розробляла трасу «Миру та Злагоди» по мальовничій місцевості Харківщини. На базі спорткомплексу «Зміна» вже багато років за її участі організовано відвідування басейну та сауни для студентів і співробітників університету, проводяться оздоровчі заняття з шейпінгу та аеробіки. У зимовий період Катерина Львівна організовує серед студентів гуртки з катання на ковзанах та лижах.

   Просимо керівництво ХНАУ сприяти і підтримати проведення Катериною Львівною туристичних походів та оздоровчих заходів, які мають позитивне значення у формуванні прихильності абітурієнтів до нашого ВНЗ.

Колектив студентів, викладачів та співробітників.Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.