Похід до Криму

Автор: Lubov от 21-05-2014, 14:43, переглянуло: 2670

 

   Із 30 квітня по 10 травня 2014 р. Група студентів, співробітників та випускників нашого університету за традицією подорожування по Криму із своїм незмінним керівником і фанатом здорового способу життя,організатором туристичних походів і просто прекрасною жінкою,старшим викладачем кафедри фізичного виховання ПАНІНОЮ Катериною Львівною. Учасники, долаючи маршрут другої категорії складності, брали участь у навчально-тренувальних заняттях зі скелелазіння.

   Похід проходив по гірському Криму в районі Великої Ялти, і мав спортивно-оздоровчий і пізнавальний характер. Учасники побачили  історичні пам’ятки Бахчисарая: Ханський палац, Свято-Успенський монастир в скелях, печерні древні міста Чуфут-Кале, Тепе-Кермен, а також Великий канйон, м. Бойко, гору Ай-Петрі, пройшли стежками Таракташська, Штангеєвська, Боткінська тощо.

   Закінчивши достроково спортивну частину, мандрівники ще покупалися в морі.

   Цей піший похід,що збагатив учасників новими знаннями про Крім, дозволив надихатись чистим гірським повітрям, посидіти в дружньому колі біля вогнища, відчути запах квітів і трав, намилуватись далеким зоряним небом, зміцнити здоров’я і дух, став неабияким задоволенням для кожного.


Р.S. Відкритий лист подяка

 

Фото з походу до Криму можна подивитися в розділі фотогалереяКатегорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.