В ХНАУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

Автор: Lubov от 8-05-2014, 13:59, переглянуло: 1359

 

   Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва вкотре гостинно зустрів учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва 23-25 квітня 2014 р. було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Землеустрій та кадастр» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  Оргкомітет олімпіади розіслав листи-запрошення до вищих навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації, де готуються фахівці за напрямком „Геодезія, картографія та землеустрій”. До оргкомітету олімпіади надійшло 27 анкет учасників із 7 вищих навчальних закладів, у тому числі від 3-х учасників з Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва і 3-х учасників з Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, які брали участь поза конкурсом.

   Для проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладачі факультету інженерів землевпорядкування склали завдання відповідно до робочих програм з фахових дисциплін за чотирма напрямками (геодезія, земельне право, земельний кадастр і землевпорядне проектування).

   Під час проведення олімпіади учасникам було запропоновано знайомство з Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва (кафедрами факультету інженерів землевпорядкування; музеєм історії університету; фундаментальною бібліотекою; дендрологічним парком університету), учасники олімпіади відвідали концерт художньої самодіяльності факультету інженерів землевпорядкування та факультету менеджменту та економіки.

   Кожному учаснику олімпіади вручили подяку за участь в і грамоту від університету. Кожна з бригад переможців ІІ етапу олімпіади була нагороджена дипломами від Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва, кожного переможця в особистому заліку також відзначили дипломом.

Список та результати участі в Олімпіаді

від кожного вищого навчального закладу з спеціальності «Землеустрій та кадастр»

 проведеній  23-25 квітня 2014 р.

Фото з олімпіади можна подивитися в розділі фотогалереяКатегорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.