«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»

Автор: Lubov от 3-04-2014, 13:38, переглянуло: 3226

 

   25 березня 2014 р. до нашого університету завітали студенти ЧБЛК (Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу) та КТМСГ (Красноградського технікуму механізації сільського господарства), щоб взяти участь у змаганнях «Бухгалтерський брейн-ринг – 2014». До змагання за звання кращого бухгалтера долучилися студенти ІІІ-го курсу першої та другої груп спеціальності обліку та аудиту, нашого вишу.

Отож, у грі брали участь чотири команди: «Спектр» (КТМСГ), ЧБЛК, «Співдружність націй» ( ОА 3-2), та «Фаворити бухгалтерського обліку» ( ОА 3-1).

   Право на визначення переможця дістало компетентне журі у складі М.Ф. Огійчука, Л.О. Сколотій, В.В. Посилаєва, І.В. Горкавенко, К.О. Утенкової, І.В Кошкалди  на чолі з шановним Миколою Феодосійовичом.

   Першим етапом конкурсу була «Візитка», де учасники представляли свою команду, емблему, девіз. У дружній гостинній атмосфері в стінах нашого ХНАУ команди показали всі звої вміння і знання та викликавши безліч позитивних вражень і щирих усмішок.

   На другому етапі учасники показали свої знання з бухгалтерського обліку та вміння швидко обирати правильні відповіді із запропонованих.

   Третій етап мав назву «Батл». Завдання цього туру полягало в тому, що кожна з команд за півхвилини мала відповісти на поставлене запитання. У разі помилкової відповіді право відповідати віддавали супернику.

   На четвертому етапі брейн-рингу команди мали всього за 5 хвилин привітати суперників, використовуючи терміни бухгалтерського обліку.

    За підсумками брейн-рингу були визначені переможці  кожного туру: в першому верх взяла команда «Співдружність націй», в другому – «Спектр», у третьому – команда ЧБЛК, в четвертому – «Фаворити бухгалтерського обліку». Після завершення гри всіх учасників запросили на брейк-каву, де можна було познайомитися ближче обмінятися враженнями від гри та зробити пам’ятні фото.

   Після завершення «Бухгалтерського брейн-рингу 2014» кожному учаснику подарували записник з ручкою, а кожній команді - підручники з фахових дисциплін. Учням з технікуму та коледжу, що показали добру підготовку, вручили сертифікати і запросили вступити до нашого університету. 

    Для шановних гостей показали святковий концерт, в якому взяли участь не тільки студенти нашого університету, а й запрошені учні.

Отож, «Бухгалтерський брейн-ринг 2014» став ще однією пам’ятною  в житті студентів.

«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
«Бухгалтерський брейн-ринг – 2014»
Категорія: Новини, Наукова діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.