День випускника ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Автор: Lubov от 5-06-2014, 13:22, переглянуло: 2605

 

 

   Уже кілька років поспіль в ХНАУ імені В.В. Докучаєва 31 травня 2014 р. проходить День випускника. Незважаючи на дощову погоду, випускники різних років завітали до рідного закладу, щоб зустрітися із знайомими, друзями, викладачами. Університет підготувався до зустрічі як належить: в холі актової зали кожен із семи факультетів представив свої досягнення (книжки, грамоти, кубки, та інші нагороди за останні роки), підготував стіннівки з фото, як згадку про студентське життя. Також студенти організували цікаві фотовиставки.

   Після реєстрації випускники побували на святковому концерті де прозвучали пісні у виконанні Марії Горобцової, Дмитра Приходька, Валерії Бойко, Ксенії Сукнистої. Ольга Довидченкова неперевершено виконала соло на баяні. У концертній програмі також взяли участь танцювальний колектив “Фаворит”, і команда КВК “Дружба народів”. Родзинкою концерту стали відео привітання, де кожен факультет представив фото своїх випускників та розповів про кращих із них. Після закінчення концерту програми випускники розійшлися по своїх факультетах, де мали змогу поспілкуватися з друзями та викладачами.

  Лине час, та кожен з радістю в серці згадує студентські роки, вірних друзів та викладачів і той безтурботний час, коли можна було навчатись, закохуватись, дружити. Тому повертаючись у стіни рідного навчального закладу, знайте, що наші двері завжди відчинені для Вас! До нових зустрічей!


Фото з Дня випускника можна подивитись в розділі фотогалереяКатегорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.