Кубок Аграрної ліги КВК України

Автор: Lubov от 10-06-2014, 15:31, переглянуло: 1836

 

   Черговий IX сезон спільного проекту Міністерства аграрної політики та продовольства України і Асоціації «КВК України» завершився 4 червня 2014 р.  У центрі України, в мальовничому містечку Умань на Черкащині зібралися 11 команд КВК – фіналістів сезону 2013/14 рр. Зібралися для того, щоб визначити найвеселіших і найкмітливіших гумористів в своєму середовищі.

   На турнірному шляху у них було багато перешкод. Претендентами на найважливіший приз -  Кубок Аграрної ліги КВК України, боротьба за який іде вже вдев’яте, крім нашої команди «Властелины полей», були «Animal planet» (Полтавська державна аграрна академія), «УТ-1» (Таврійський державний агротехнологічний університет), «аРава-Руська» (Вінницький національний аграрний університет), господарі «арени» – команда «Хата на Маямі» Уманського національного університету садівництва та інші. Загальною темою для всіх ігор фіналу була «Друг», але й без цього атмосфера і під час репетицій, і під час виступу команд, і після завершення була справді дружньою.

   З першого конкурсу стало зрозумілим, що молодим командам із Вінниці і Умані цього разу буде важко протистояти своїм суперникам у боротьбі за кубок. Натомість лідери в жорсткій  боротьбі даруючи глядачам яскраве видовище, зберігали інтригу. І лише після останнього конкурсу президент Асоціації «КВК України» Михайло Агранат на сцені оголосив ім’я переможця: ним стала команда нашого університету, - здобувши Кубок Аграрної ліги-2014!

Кубок Аграрної ліги КВК України
Кубок Аграрної ліги КВК України

 Вітаємо тріумфаторів фінального туру!

 1. Архипенко Дар'я (ФІЗ 2-1)
 2. Захарова Анна (ФІЗ 2-1)
 3. Дорошенко Максим (Агро 3-1)
 4. Сахновський Антон (Агро 2-3)
 5. Петунц Карен (ФМЄ маг.)
 6. Ришкін Віталій (ПАФ 4-1)
 7. Меретов Мекан (ОА 6-2)
 8. Месмен Булала (Агро 3-1)
 9. Безверхий Максим (МО маг.)
 10. Олійник Анна (ПАФ маг.)
 11. Буликян Михайло (ОА4к.)
 12. Макєєв Ярослав Олексійович (керівник)
Кубок Аграрної ліги КВК України


Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.