Профорієнтаційна робота

Автор: Harmonia от 9-04-2012, 15:08, переглянуло: 2084

 

Не полишаючи добрих традицій особистого спілкування викладачів Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва із випускниками шкіл, 4 квітня представники ВУЗу відвідали м. Куп’янськ та Куп’янський район Харківської області. Делегація у складі Таміли Іванівни Олійник - доктора економічних наук, професора кафедри економіки підприємства, Олександра Володимировича Власова - старшого викладача кафедри геодезії, картографії та геоінформатики та Наталії Леонідівни Білоусько - аспірантки кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу провела змістовні та пізнавальні зустрічі з учнями 10 та 11 класів Подолянської загальноосвітньої школи, Курилівського ліцею, Куп’янських загальноосвітніх шкіл №11 і №12 та Куп’янського ліцею №2.

Зустрічі виявилися корисними для школярів, адже вони ближче познайомилися з особливостями навчального процесу ХНАУ, спеціальностями за якими здійснюється підготовка спеціалістів, матеріально-технічною базою університету, що крім розповідей було продемонстровано на відеороликах які залишилися у кожній школі. Викладачі в свою чергу мали змогу в більшій мірі зрозуміти проблеми та потреби майбутніх абітурієнтів.

Дякуємо за теплу зустріч керівництву, вчителям та учням шкіл і сподіваємося на продовження нашого спілкування у стінах Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.Категорія: Новини, Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.