VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

Автор: Nastya от 8-08-2014, 12:28, переглянуло: 1711

 

   14-16 жовтня 2014 р. у ВЦ« КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій». Харківській національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва візьме участь у цьому Форумі.

   Унікальність цього проекту полягає в інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, що включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання галузі.

    Організатори VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

   Форум підтримують: Міністерство науки та освіти України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Державна служба України з лікарських засобів, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України, Державна інспекція сільського господарства України, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів, інші профільні міністерства і відомства, а також міжнародні асоціації та об'єднання.

   Структура Форуму:

    1. LABComplex – 7-а Міжнародна спеціалізована виставка комплексного забезпечення лабораторій.

Для фахівців учасники виставки представлять новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, комплектуючі для виробництва лабораторного обладнання, приладів, меблів, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

    У рамках виставки будуть представлені спеціалізовані експозиції:

 • LABComplEX – Наука та Освіта. Весь комплекс обладнання для проведення досліджень і розробок у наукових та освітніх лабораторіях
 • LABComplEX – Фарма. Весь спектр обладнання для лабораторій у фармацевтичній промисловості на етапах розробки, виробництва і контролю якості фармацевтичних препаратів
 • LABComplEX – Промисловість. Весь комплекс обладнання для проведення лабораторних досліджень і розробок на різних етапах виробничих і технологічних процесів для усіх галузей промисловості
 • LABComplEX – Агро. Все для контролю якості та безпеки продукції АПК
 • LABComplEX – Hi-Tech & NanoTech. Новинки і кращі зразки високотехнологічного обладнання від відомих світових та вітчизняних виробників, інноваційні проекти для проведення всіх видів наукових та лабораторних досліджень
   2. LABForum – актуальні спеціалізовані науково-ділові заходи: конференції, круглі столи, консультаційний центр з питань розвитку, оснащення та переоснащення лабораторій, впровадження інноваційних розробок в усіх галузях промисловості
 • Спеціальна програма «День науки та освіти»
 • Спеціальна програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектора»
 • Спеціальна програма «Дні фармацевтичної промисловості»
 • Спеціальна програма «Ветеринарія»
 • Стандартизація. Метрологія. Якість
 • Промисловість

   3. LABZone – практичні майстер-класи Української лабораторної школи на діючому обладнанні, які проводять як вітчизняні, так і зарубіжні компанії з метою демонстрації зразків діючого обладнання, професійних консультацій та навчання спеціалістів, яке, у свою чергу, орієнтовано на розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок фахівців лабораторної справи і підвищення їх кваліфікації.

   4. LABInnovation – відкриті презентації провідних світових брендів з метою ознайомлення з новинками обладнання та приладів, інноваційними розробками технологій, що використовуються для лабораторних досліджень.

  5. LABDemo-Тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині Форуму, в програму яких входять презентації обладнання всіх типів лабораторних досліджень. Цей унікальний сервіс дозволяє відвідувачам звернути увагу на важливі для їх спеціалізації компанії і заощадити час.

   У рамках VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбудеться спеціальна програма «День науки та освіти». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи Форуму (конференції, семінари, майстер-класи тощо), прийняти участь у технічних екскурсіях та Українській лабораторній школі.

 

 Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Наукова діяльність, Оголошення

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.