ФІЗовці відвідали пивоварний завод «Рогань»

Автор: Nastya от 24-10-2014, 13:13, переглянуло: 1646

 

   22 жовтня 2014 року студенти факультету інженерів землевпорядкування разом із куратором 3 курсу 3 групи Сєдовим Аркадієм Олександровичем відвідали екскурсію до місцевого пивоварного заводу «Рогань», який входить до глобального холдингу «AB InBEV». В екскурсії взяли участь 22 студенти, як закріпленої за куратором групи, так і охочі студенти 3го та 4го курсів.

   Екскурсія розпочалася з проходження інструктажу з техніки безпеки, що є важливим елементом при перебуванні людей у виробничій зоні. Нажаль, фотографування на території заводу заборонено з причин конфіденційності та унікальності виробничого устаткування.

   Екскурсійну групу було ознайомлено із історією створення заводу та основних етапів його розвитку, що супроводжувалося наочними матеріалами з фотоархівів. Далі групу провели до виробничих приміщень, тим шляхом, який проходять всі інгредієнти, щоб перетворитися на янтарний напій. В кожному із виробничих приміщень екскурсовод розповідав про основні технічні характеристики виробничих потужностей, особливості кожного з етапів пивоваріння.

   Двогодинна екскурсія закінчилася відвідуванням музею пивзаводу «Рогань», де було проведено дегустацію деяких сортів пива, та було проведено лекцію щодо шкідливості надмірного вживання алкоголю.

     Всі відвідувачі окрім гарного настрою та незабутніх вражень отримали пам’ятні подарунки від компанії «AB InBEV».

        

Викладач кафедри геодезії,

картографії та геоінформатики

 А.О. Сєдов

ФІЗовці відвідали пивоварний завод «Рогань»
ФІЗовці відвідали пивоварний завод «Рогань»
ФІЗовці відвідали пивоварний завод «Рогань»
Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.