Сьомий волейбольний турнір пам’яті академіка ААНУ Ю.В. Будьонного

Автор: Nastya от 4-11-2014, 15:24, переглянуло: 1507

 

   25 жовтня в спортивному залі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, відбувся сьомий традиційний волейбольний турнір пам’яті відомого аграрника, ветерана спорту                Ю.В. Будьонного.

   Вже стало доброю традицією, що участь в цих змаганнях приймають команди, основу яких складають випускники цього університету, які нині працюють в аграрному секторі України.

   Цього року в свій спортивний комплекс організатори запросили три ветеранські колективи з Харківської області – збірні Люботина та Дворічанського району і команду Фонду соціального страхування від нещасних випадків в Харківській області. Аграрний університет представляла збірна команда викладачів ХНАУ, в складі якої вийшов на майданчик і завідуючий кафедрою фізичного виховання університету Василь Іванович Хлопенко.

   Переможцем турніру, не зазнавши жодної поразки, стала команда Фонду соціального страхування від нещасних випадків в Харківській області. Добре налагоджена гра зв’язуючого з гравцями першого темпу, командна взаємодія блоку і захисників стали вирішальними факторами які і визначили перемогу цього колективу.

Сьомий волейбольний турнір пам’яті академіка ААНУ Ю.В. Будьонного

    Друге місце посіла збірна команда Дворічанського району. Третє місце здобула команда аграрного університету.

    Кращими гравцями турніру було визнано:
Аушева Костянтина
Віктора Рубцова
Дмитра Єгорова
Вадима Буренок

 

Оргкомітет змагань висловлює щиру подяку спонсорам, глядачам і всім учасникам турніру.Категорія: Новини, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.