Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

Автор: Nastya от 20-11-2014, 13:36, переглянуло: 1538

 

   13 листопада 2014 року делегація від Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на чолі з професором ХНАУ, кандидатом економічних наук ПЕТРОВИМ Вадимом Миколайовичем прийняла участь у конкурсі-захисті студентських науково-дослідних робіт Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу у якості журі.

 

Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

   Від факультету лісового господарства роботи студентів коледжу оцінювали декан факультету, професор ХНАУ, кандидат с.-г. наук Полив'яний А.М. та канд. с.-г. наук, в.о. доцента каф. лісових культур і меліорацій Лялін О.І.

   Вступною промовою ПЕТРОВ Вадим Миколайович привітав керівництво коледжу, оргкомітет та учасників конкурсу з такою подією у житті коледжу і наголосив на важливості та необхідності проведення заходів такого рівня.

Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

   "Завдячуючи науковим зустрічам такого рівня зміцнюється співпраця між нашими навчальними закладами і лісівнича освіта поповнюється новими, талановитими ідеями та науковцями" - на завершення зазначив Вадим Миколайович.

   За результатами оцінювання кращі доповідачі отримали подяки за наукові здобутки та запрошення на навчання до факультету лісового господарства ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Оргкомітетом конкурсу прийнято рішення про участь восьми найкращих учасників конкурсу-захисту у конференції студентів, аспірантів та молодих учених ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у 2015 році.

Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

   Користуючись нагодою Полив'яний А.М. розповів про здобутки факультету лісового господарства і запевнив присутніх у залі учасників конкурсу, що науково-педагогічний склад факультету та університету не лише забезпечує отримання якісної фахової лісівничої освіти у студентів, а і сприяє їх подальшому науковому становленню, яке логічно завершується отриманням наукових ступенів та вчених звань.

Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

    Учасників конкурсу, студентів та викладачів коледжу дуже зацікавила інформація про факультети ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті. Чимало позитивних відгуків було про велику увагу керівництва університету до спортивного та культурного життя студентства.

Виїзд делегації від ХНАУ до Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу

   На завершення зустрічі директор коледжу Хворостяний Роман Федорович подякував делегації ХНАУ ім. В.В. Докучаєва за приділену увагу, оргкомітету - за належний рівень організації та проведення конкурсу, а учасників - за цікаві доповіді та якісну підготовку матеріалів. Роман Федорович відзначив багаторічну співпрацю між навчальними закладами та також окреслив ряд переваг вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва для студентів коледжу. Усі учасники конкурсу та присутні отримали інформаційні матеріали щодо вступу на денну та заочну форми навчання у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

 

Відповідальний за профорієнтаційну

роботу на факультеті лісового господарства

канд. с.-г. наук, в.о. доцента каф.

лісових культур і меліорацій Лялін О.І.Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.