Конкурс «Кращий куратор академічної групи»

Автор: Nastya от 10-11-2014, 13:21, переглянуло: 1531

 

ДЕ ТИ, КРАЩИЙ КУРАТОР?

   З ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України у вітчизняних аграрних вишах проведено конкурс «Кращий куратор академічної групи» у 2013/14 навчальному році. Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» розроблено Положення, згідно з яким конкурс здійснювався трьома етапами: перший – відбірковий (у навчальному закладі); другий – регіональний (серед переможців першого етапу); третій – завершальний (за участю переможців другого етапу). Мета конкурсу полягала в удосконаленні роботи кураторів, підвищенні ролі та престижності їхньої діяльності, а як результат – виховання національно-патріотичної молоді з високою правовою та естетичною культурою.

  Куратори – учасники відбіркового етапу конкурсу в ХНАУ мали надати анкету та журнал куратора; психолого-педагогічну характеристику групи; інформацію про власний досвід, форми і методи виховної роботи; фото- та відеоматеріали з життя студентів; сценарії виховних заходів; літопис групи. Надані документи упродовж 5–10 вересня 2014 р. оцінювала конкурсна комісія під головуванням ректора ХНАУ професора В.К. а. Визначаючи найкращих кураторів агроуніверситету, конкурсна комісія брала до уваги успішність і відвідування занять студентами, участь студентів в олімпіадах і конференціях, а також у факультетських і університетських заходах, організацію спортивно-оздоровчої роботи серед студентів, проведення кураторських годин, виховної роботи в гуртожитках тощо.

   Переможцями конкурсу стали: старший викладач Ю.В. Васильєва (факультет захисту рослин); старший викладач Н.Г. Войчук (факультет агрохімії і ґрунтознавства); викладач А.О. Сєдов (факультет інженерів землевпорядкування); доценти В.О. Велієва, С.В. Шевченко (факультет обліку і фінансів); старший викладач І.М. Мікуліна (факультет лісового господарства); доцент О.В. Бухало (факультет менеджменту і економіки).

16 жовтня 2014 р. на базі Вінницького національного аграрного університету пройшов фінальний етап конкурсу «Кращий куратор академічної групи», який зібрав 14 талановитих педагогів з усіх аграрних вишів країни. На завершальному етапі конкурсу у Вінниці Харківський НАУ представляв викладач А.О. Сєдов.

   Конкурсантів привітав президент Вінницького національного аграрного університету Г.М. Калетнік, який побажав їм творчих злетів, вдячності від вихованців та неодмінної перемоги. Також з привітальним словом до учасників конкурсу звернулися завідувач кабінету виховної роботи ДУ «НМЦ «Агроосвіта» І.О. Лепеха та голова науково-методичної комісії з виховної роботи Т.З. Купчак, які відзначили, що конкурс допоміг виявити не тільки сильні, але й слабкі сторони роботи кураторів.

   Під час змагань конкурсанти продемонстрували новаторські ідеї роботи зі студентськими групами та їхнє втілення у конкретних заходах. Усі учасники конкурсу довели, що освіта тримається на ентузіастах, які лю свою професію та з повагою ставляться до студентів. Перші місця вибороли куратори з Одеського державного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького та Білоцерківського національного аграрного університету.

Конкурс «Кращий куратор академічної групи»
Конкурс «Кращий куратор академічної групи»
Конкурс «Кращий куратор академічної групи»
Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.