Привітання з новим роком

Автор: Antip от 26-12-2014, 18:37, переглянуло: 2104

 

Шановні викладачі, працівники та студенти!

Від усієї душі вітаю Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Це добрі та світлі свята. Вони втілюють наші мрії і надії, радість зустрічі з рідними та близькими, тепло родинного вогнища, любов і турботу про близьких людей. У ці дні ми відчуваємо душевний підйом і гордість за успіхи, досягнуті в минулому році. Їх було чимало. Наукові конференції, виставки, захищені докторські та кандидатські дисертації, перемоги в конкурсах та олімпіадах, численні спортивні та культурні заходи.

Харківський НАУ імені В.В. Докучаєва гідно і впевнено крокує до знаменної дати – 200-річчя від дня народження вишу. Переконаний, що 2015 рік підхопить естафету натхненної роботи та примноження добрих справ, порадує новими звершеннями, що будуть гідним продовженням багаторічних традицій аграрної освіти і науки нашої держави та працюватимуть в ім’я нашого рідного університету.

У переддень Нового року щиро дякую колективу науково-педагогічних працівників і співробітників ХНАУ, нашому студентству за трудові успіхи та наукові здобутки, вірність і відданість рідному вишу, активну учать в усіх університетських починаннях.

Від усієї душі бажаю Вам мирного неба над землею, міцного здоров’я, щастя, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу, нових наукових і творчих відкриттів, гідних нагород. Хай у Новому році Вас минають усі негаразди, а Ваші оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом.

Володимир , ректор ХНАУ імені В.В. ДокучаєваКатегорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.