Знай наших!

Автор: Harmonia от 26-04-2012, 10:14, переглянуло: 3108

 

 

   

Знай наших!

   У брейн-ринзі прийняли участь 6 команд, представлених студентами 4-5 курсів спеціальності «Облік і аудит» Харківського національного економічного університету, Харківського національного університету харчування та торгівлі, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Харківського інституту економіки та торгівлі, Харківського інституту фінансів Міністерства фінансів України та Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва.

 

Знай наших!

"Фаворити бухобліку" за обговоренням 

   Наш університет представляла команда під назвою «Фаворити бухобліку» у складі студентів 4 курсу Москальова Олександра, Сєдіної Вікторії, Герасименко Ольги та студентів 5 курсу Залєського Романа, Вовк Наталії та Майбороди Ганни. Капітаном команди був Залєський Роман. Команду підготували: доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Горковенко Інна Володимирівна та аспірант Василішин Станіслав Ігорович.

     Після креативної презентації команди у І турі брейн-рингу наші учасники автоматично потрапили до фіналу, блискуче відповідаючи на запитання ведучої і випередивши суперників. У фіналі наша команда зустрілася із командою «Діти Пачолі» Харківського національного економічного університету, яка, випередивши наших гравців на 2 бали, отримала перемогу. «Фаворитам бух обліку» дісталося почесне ІІ місце. Але, як кажуть, вдома «навіть стіни лікують», що і допомогло нашим опонентам. Та все ж таки наші гравці найкращі!

   Ми вітаємо наших переможців брейн-рингу, які продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки з облікових дисциплін, гідно представили факультет обліку і фінансів та кафедру бухгалтерського обліку і аудиту на міжвузівській арені студентської столиці – м. Харкова. Бажаємо Вам подальших творчих злетів та успіхів у навчанні і професійному житті.

Знай наших!

 Команда університету з вболівальниками 

 

 Окрема вдячність висловлюється студентам 3 курсу спеціальності «Облік і аудит», які були гідною групою підтримки для наших переможців.

ВИ НАША ГОРДІСТЬ!

 Категорія: Новини, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.