Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Автор: Nastya от 3-04-2015, 20:23, переглянуло: 1297

 

   Для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Міністерство освіти і науки України щороку проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

   Його перший тур проводять у вищих навчальних закладах III–IV рівнів акредитації у жовтні–грудні. Студенти подають роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, у якому вони навчаються. Конкурсна комісія відбирає не більше трьох наукових робіт з кожної галузі науки (групи спеціальностей або спеціальності) для участі у другому турі та надсилає їх галузевим конкурсним комісіям вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, визначених базовими.

   Другий тур Конкурсу проводять у два етапи:

  • перший етап – заочний (рецензування робіт);
  • другий етап – очний (науково-практична конференція).

   У 2014/15 навчальному році у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва переможцями першого туру Всеукраїнського конкур­су студентських наукових робіт за напрямом «Економіка сільського гос­по­дарст­ва і АПК» стали студентки факультету менеджменту і економіки:

  • Бровко Анна – студентка магістратури спеціальності «Економіка під­при­ємс­тва» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Т.І. Олійник);
  • Кривошея Євгенія –  студентка 3-го курсу напряму підготовки «Ме­недж­мент» (науковий керівник кандидат – економічних наук, професор уніве­р­си­те­ту, проректор з наукової роботи В.М. Петров);
  • Тертична Анастасія – студентка магістратури спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організацій Гуторов О.І.).

   Наукові роботи переможців були надіслані для участі у другому турі Конкурсу до Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Кам‘янець-По­­дільський  Хмельницької області), який Міністерство освіти і науки обрало як базовий. У цілому на конкурс було надіслано 87 студентських наукових робіт із 49 вищих навчальних закладів України ІІІ–IV рівнів акредитації. За результатами першого заочного етапу (рецензування робіт), наукова робота Кривошеї Євгенії на тему «Бізнес-проект переробки насіння соняшнику у сільськогосподарському підприємстві» була визнана однією з кращих і вона отримала запрошення для участі у другому етапі конкурсу – науково-практичній конференції, яка відбулася 26–27 березня 2015 р. у Подільському ДАТУ.

   Для участі у підсумковій науково-практичній конференції члени галузевої конкурсної комісії відібрали 35 кращих студентських наукових робіт. З доповідями виступили 37 студентів з 26 вищих навчальних закладів України. За підсумками захисту своєї наукової роботи Кривошея Євгенія була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка сільського господарства і АПК» з врученням диплома ІІІ ступеня.

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

   Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства і АПК» Кривошея Євгенія з науковим керівником – проректором з наукової роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, кандидатом економічних наук, професором університету Петровим В.М. та Головою оргкомітету конкурсу – ректором Подільського ДАТУ, доктором економічних наук, професором, академіком АІНУ та МКА Іванишиним В.В.

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.