Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом "Економіка та управління підприємствами"

Автор: Nastya от 8-04-2015, 10:56, переглянуло: 1329

 

Вітаємо

студентку ОКР «Спеціаліст» спеціальності
«Менеджмент організацій та адміністрування» Литвинову Марину,
переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих,

технічних та гуманітарних наук за напрямом «Економіка та управління підприємствами»!

 

   2–3 квітня 2015 р. в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Економіка та управління підприємствами». За підсумками І туру до вишу надійшло 168 робіт, з яких після рецензування було відібрано 46 таких, що претендували на нагороду.

   Від Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва для участі в ІІ турі було подано три роботи, одна з яких успішно пройшла етап рецензування, а її автор, Литвинова Марина Олександрівна, студентка ОКР «Спеціаліст» спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування», була запрошена для участі в підсумковій науково-практичній конференції для захисту основних положень своєї наукової роботи на тему «Управління конкурентоспроможністю аграрного підприємства» (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту організацій Шарко І.О.). За результатами захисту Литвинова Марина отримала диплом переможця ІІІ ступеня.

Ми вітаємо переможницю і бажаємо нових успіхів та наукових здобутків в майбутньому!

 

Факультет менеджменту і економіки

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом "Економіка та управління підприємствами"
Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.