Вітаємо переможців

Автор: Nastya от 24-04-2015, 10:45, переглянуло: 1119

 

Вітаємо

учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології!

 

   6-8 квітня 2015 р. в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології. У ньому взяли участь понад 80 студентів з різних аграрних вузів України.

   Від Харківського НАУ ім. В. В. Докучаєва в ІІ етапі олімпіади взяли участь три студента, які успішно пройшли перший етап – це студент 3 курсу 2 групи факультету захисту рослин Коломоєць Борис, студент 3 курсу 1 групи факультету агрохімії та ґрунтознавства Масенко Євген та студентка 3 курсу 4 групи агрономічного факультету Масленко Лідія.

  Наші студенти показали добрі знання в теоретичній і практичній підготовці з дисциплін фізіологія рослин, ботаніка, мікробіологія, генетика.

   Команда Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва посіла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» серед вищих аграрних і екологічних навчальних закладів.

   Коломоєць Борис, студент факультету захисту рослин, став переможцем і отримав Диплом ІІ ступеня в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» серед вищих аграрних і екологічних навчальних закладів.

 Ми вітаємо переможця та учасників олімпіади і бажаємо нових успіхів та наукових здобутків у майбутньому!

Вітаємо переможців
Вітаємо переможців
Категорія: Новини, Наукова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.