«Містер ХНАУ-2015»

Автор: Nastya от 30-04-2015, 13:58, переглянуло: 1019

 

Вітаємо переможців конкурсу «Містер ХНАУ-2015»!

   29 квітня  в нічному клубі «Болеро» відбувся конкурс краси, мужності та таланту «Містер ХНАУ-2015».  Вперше в історії університету подібний конкурс пройшов не в стінах рідного актового залу, а вийшов поза його межі отримав такий успіх. У конкурсі брали участь вісім студентів з п’яти  факультетів, а саме: з агрономічного факультету – Сергій Дячук  та Андрій Сабадаш, з факультету інженерів землевпорядкування – Олексій Заїка та Максим Шацький, з факультету лісового господарства – Артем Криворук та Віталій Скуменко, з факультету обліку та фінансів – Роман Пилипенко, з факультету захисту рослин – Валерій Голуб.

   Хлопці змагалися між собою у трьох конкурсах: перший – «Знайомство», де мали можливість розповісти про себе найцікавішу інформацію; другий – «Запитай мене», в якому члени журі задавали питання учасникам та оцінювали їхню красномовність і вміння висловити особисту думку та третій конкурс – «Творчий», у ньому студенти продемонстрували всі свої таланти й уміння. Крім конкурсних етапів, глядачі могли насолодитися двома хореографічними дефіле у різних стилях у виконанні учасників (хореограф-постановник – Наталія Костецька), а також відпочити на запальній дискотеці.

   Кожен учасник конкурсу отримав титул: «Містер Фото» – Максим Шацький, «Містер Лідер» – Олексій Заїка, «Містер Позитив» – Андрій Сабадаш, «Містер Стиль» – Артем Криворук, «Містер Галантність» – Валерій Голуб, «Містер Талант» – Сергій Дячук, «Містер Артистизм» – Роман Пилипенко, «Містер Мужність» – Віталій Скуменко. «Містер глядацьких симпатій» став Артем Криворук, за результатами оцінок членів журі – друге місце отримав Віталій Скуменко, а перемогу здобув – Максим Шацький.

   Конкурсанти отримали цінні подарунки від Об’єднаної ради студентського самоврядування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, магазину косметики та парфумерії «Брокард», розважального центру «Квестдом», пейнтбольного клубу «Бомба», тренажерного залу «Рекорд», ресто-паба  «Бирлага», школи сучасного танцю «LA Dance School»  та медіа-партнера сайта міста Харкова – «057.ua», а також сертифікати на фотосесії від телепроекту «Красота требует»

   Загалом на святі було близько 200 студентів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, які активно підтримували учасників конкурсу.

   Дякуємо за допомогу у підготовці конкурсу нічному клубу «Болеро», за зовнішній вигляд учасників – салону краси «Ирис», за фотосесію учасників – студентці факультету менеджменту та економіки Анастасії Косяк, за відеомонтаж – студенту факультету інженерів землевпорядкування – Дмитру Гнетнєву, а також  студенткам Анні Таряник, Анастасії Ракітянській та Євгенії Трофимовій. Також висловлюємо вдячність хореографу-постановнику Наталії Костецькій.

 

Статтю підготувала

режисер-постановник конкурсу

Альона Закарлюка

«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
«Містер ХНАУ-2015»
   
   
Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.