Міжнародний день захисту дітей

Автор: Nastya от 8-06-2015, 10:52, переглянуло: 1212

 

Нехай завжди сміються наші діти!

   1 червня – Міжнародний день захисту дітей, який відзначається щорічно більш ніж у 30-ти країнах світу. Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

   Свято День захисту дітей засновано у листопаді 1949 р. рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня.

   Вперше День захисту дітей був проведений у 1950 р. в 51-ій країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

   В Україні з 27 вересня 1991 р. набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочинок тощо.

Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 р. У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їх числа конкурси з подарунками, концерти, всілякі розваги.

   29 травня 2015 р. профком, студентський клуб та кафедра фізичного виховання  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва підготували святкову програму до Дня захисту дітей. Різноманітні конкурси та естафети, спортивні змагання, виступи колективів дитячої самодіяльності залишили не тільки яскраві емоції, а й призи кожному учаснику. Концертну програму представили танцювальні колективи «Фаворит – художній керівник Ю.П. Лубенець, «Скарлет» – художній керівник С.С. Шинкаренко та приємним вітанням для всіх присутніх був виступ колективу «Веселка» – художній керівник Г.О. Кривенко.

Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей

   Особливо запам’ятався конкурс «Моя вишиванка», на якому діти продемонстрували свою любов до Батьківщини, культурно-історичних цінностей свого народу. Адже дитяча вишиванка – це завжди гарно, святково та стильно. Яскраво вишиті сорочечки для хлопчиків та дівчаток популяризують нашу національну культуру та одвічні традиції. І, що не менше важливо, сприяють вихованню патріотизму.

Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей

   Завершив святкову програму традиційний конкурс малюнка на асфальті «Діти України за мир!»

Міжнародний день захисту дітей

   Закликаємо усіх не бути байдужими до дітей, адже вони наше майбутнє, зігрівайте теплом і любов'ю кожне дитяче серце, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

З найкращими побажаннями профком ХНАУ

 

 Категорія: Новини, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.