Рання весна у Львові...

Автор: Harmonia от 11-05-2012, 11:20, переглянуло: 2848

 


Львів заворожує з першого погляду,з першого подиху… Хочеться говорити і говорити про нього, але про все по порядку.

Одна дружна компанія отримала можливість поїхати до Львова, дякуючи нашому декану Дегтярьову Василю Володимировичу та його дружбі із деканом факультету агротехнології та екології Львівського НАУ Завірюхою Петром Даниловичем. І ось ми у Львові - 13 натхненних та веселих студентів факультету агрохімії та ґрунтознавства, вийшли на перон Львівського вокзалу, де нас зустріли троє студентів: Микола, Сашко та Іра, які провели нас до гуртожитку, допомогли поселитися та запропонували програму заходів на наступний день. Із самого ранку ми зустрілися із нашим екскурсоводом Андрушко Миколою, який виявився справжнім джентльменом, він весь день водив нас по місту, розповідав про все те, що було нам цікавим.

Наша екскурсія розпочалася із площі Ринок з місцевого «базарчику». Безліч сувенірів, від різнобарв’я яких рябіє в очах. Тут вам і звичайні магнітики, і картини місцевих художників, і авторські сувеніри, дзвоники, прикраси, чашки, вироби з овчини, вишиванки, ікони, антикваріат… все, чого душа може побажати. З таким різноманіттям, мабуть, навіть Андріївський узвіз не зможе зрівнятися. І саме тут хлопці зробили маленький, зате дуже милий подарунок кожній дівчинці – подарували по троянді. Та не звичайній, а зробленій із дерева. Ця вічна квітка радуватиме відтепер око щодня, даруючи згадку про чарівне місто Лева.

Далі наша дорога простяглася до «Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, під будівлею якого ми побачили річку Полтва, яка в межах міста схована в каналізаційний колектор і є ніби підземною; далі до міської ратуші, де знаходиться центральна міська влада Львова. Ми, мабуть як і всі туристи, видерлися на оглядовий майданчик, який знаходиться на самій верхівці. І звідти для нас відкрився просто надзвичайний вигляд на все місто… Від цієї картини захоплювало дух… І навіть більше трьохсот сходинок не завадили насолодитися прекрасним. Отримавши незабутні враження захотілось дізнатися більше про це величне місто і екскурсовод завів нас до Музею історії Львова.

Побувавши у Львові неможливо не відвідати найстаріший та єдиний храм Вірменської апостольської церкви в Західній УкраїніВірме́нський кафедра́льний собо́р Успі́ння Пресвято́ї Богоро́диці — пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО; Преображенську церкву (повна назва: Церква Преображення Господа Нашого Ісуса Христа). На ринковій площі ми зустріли солдата – живу статую. І він виглядав як справжня статуя. Спробували перший раз у житті смажені каштани – незвично, зате смачно. Потім наш шлях простягнувся через парк «Знесення» до гори «Високий замок». А там… надзвичайна краса… пейзажі, які хочеться споглядати і споглядати… Та, на жаль, настав вечір і потрібно було повертатися до гуртожитку.

Зате наступного дня нас чекала не менш цікава програма. Ми відвідали Львівську майстерню шоколаду, де цукерки ро вручну, а шоколад надзвичайно смачний…; побували у Копальні кави – звісно це не справжня копальня, зате сама ідея захоплює і жоден не може пройти повз, не побувавши там і не скуштувавши запашну каву… Ми сходили до музею – аптеки, де експонуються найстаріші препарати, показуючи нам, якими вони були в давнину.

І ось ми поїхали до «Львів-арени». Стадіону, на відкриття якого чекали всі Львів’яни та не тільки. Добрі охоронці дозволили нам пройтися тут, насолодитися цим прекрасним видовище Цей надзвичайний велетень захоплює своїми лініями. Немає слів, щоб передати відчуття, коли ти стоїш посеред поля, а навколо грає чудова музика. Таке враження, ніби весь світ зараз сконцентрувався лише тут.

В останній день нашої екскурсії ми зустрілися із деканом факультету агротехнологій та екології Львівського НАУ Завірюхою Петром Даниловичем. Ця надзвичайно широкої душі людина з щирою і доброю посмішкою заворожила нас відразу. Він розповів нам історію університету, факультету, свою історію, показав ЛНАУ. Та якби ж не обмаль часу, то слухали б його ще годинами, але у нас попереду було багато не відвіданих пам’яток культури. За порадою місцевих жителів ми вирішили відвідати Музей пивоваріння і не пошкодували про це.

Останні години збігали досить швидко і, не маючи можливості відвідати всі бажані пам’ятки, ми вирішили насолодитися архітектурою міста, подорожуючи на трамвайчику, і нас досить здивували знижки на проїзд для студентів – всього 60 копійок, в порівнянні із звичайним квитком 1грн 25 коп.

Досить довго можна описувати нашу подорож, від якої залишилось багато емоцій та позитивних вражень, але неможливо передати все на папері, тому ми вдячні за отриману можливість помилуватися Львовом. І всім студентам хочемо побажати – не втрачайте можливості побачити щось нове. Життя проходить досить швидко і час не повернути.

 

Рання весна у Львові...

На ратуші, Круподеря Р., Кац С., Дуденко С., Бондаренко С., Кудлай О., Радчук Н., Андрушко М., Мумряк А., Філатова М., Моргунова О.І., Мурат Л. (зліва на право)

 

Рання весна у Львові...

Гора «Високий замок», Мумряк А., Радчук Н., Кудлай О., Моргунова О.І. (низ), Мурат Л., Філатова М. (верх)

 

Рання весна у Львові...

Львівський Національний Академічний театр опери і балету ім. Соломії Крушельницької

 

Рання весна у Львові...

Копальня, кав’ярня, книгарня, Кудлай О., Мумряк А., Філатова М., Радчук Н., Мурат Л., Моргунова О.І. (зліва на право)

 

Рання весна у Львові...

Львів – арена, Бондаренко С., Моргунова О.І., Мумряк А., Філатова М., Дуденко С., Кудлай О., Кац С., (1-й ряд, зліва на право) Хрістенко Р., Круподеря Р., Строкань В., Мурат Л., Радчук Н.. (2-й ряд, зліва на право)

 

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

Рання весна у Львові...

 

 

 

 Категорія: Новини, Виховна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.