Гарний у спорті - кращий у житті

Автор: Harmonia от 11-05-2012, 11:30, переглянуло: 2197

 

 По-перше, вони дозволяють легко справлятися навіть із значними фізичними і моральними, розумовими навантаженнями, які так чи інакше зустрічаються нам всім. Спорт є хорошим засобом для виховання особових якостей. Роль спортивної діяльності у формуванні характеру полягає в тому, що утворюються ті своєрідні потенційні основи дій, в яких виражається характер людини, його індивідуальні особливості, воля. Спортсмен проявляє бійцівський характер і здатний здійснювати вчинки без тривалого роздуму і коливань, що часто є вирішальним в досягненні успіху. Як правило, такі студенти по закінченні навчання стають гарними фахівцями у професійній галузі яку оберуть.

У цьому навчальному році, магістр факультету агрохімії та ґрунтознавства Сергій Шекера, виконав норматив майстер на змаганнях з гирьового спорту у грудні 2011 року. На першості ВУЗів міста Харкова він посів І місце. У міжнародному турнірі та кубку Кожедуба був другим. Березень 2012 видався досить насиченим на змагання. Сергій посів призові місця: перше на Чемпіонаті України серед сільхоз ВУЗів, друге на Чемпіонаті України серед збройних сил. Зараз іде підготовка на Чемпіонат України, який відбудеться у липні в місті Харкові. Побажаємо Сергію нових перемог.

На факультеті агрохімії та ґрунтознавства є студентка, яка має звання майстер спорту з плавання. Спортивна стійкість і наполегливість допомогли Анастасіє одужати серйозну травму. Зараз Анастасія Дулінова приймає активну участь у спортивному житті факультету. Разом з Наталею Ремезовою, Валерією Задасенець, Вікторією Луценко, Наталею Мухіною, Ксенією Васічковой дівчата вибороли друге місце у Спартакіаді серед збірних факультетів з волейболу.     

Гарний у спорті - кращий у житті

 Всі дівчата розумниці та красуні. Бажаємо дівчатам продовжувати тренування і наступного року зайняти перше місце.

На відміну від змагань з підрахунком очок за індивідуальні перемоги (шашки, шахи, настільний теніс, гирі, важка атлетика, армспорт) ігрові види (баскетбол, волейбол, футбол) вимагають більших зусиль за рахунок більшої кількості змагальних зустрічей і часу який витрачається на них. Першокурсниця, Ксенія Васічкова, гармонійно влилася у збірні факультету і з волейболу і з баскетболу, які зайняли 2 і 4 місця відповідно. Ксенія захищала честь нашого університету у змаганнях з легкоатлетичного кросу та туризму. Також вона об’єднала навколо себе дівчат і стала капітаном команд з волейболу і баскетболу у змаганнях серед першокурсників. Команда з баскетболу, на чолі з Ксенією, у склад якої увійшли: Ольга Мироненко, Олена Григоренко, Анастасія Надточа, Яна Андренко, Ганна Костенко, зайняла у спартакіаді 1 місце. Ксенія та Ольга Мироненко виконують обов’язки старост груп. Їх спортивний характер і спортивна вдача стають в нагоді у нелегкому студентському житті. Яна Андренко також виступала у змаганнях з легкоатлетичного кросу.

Гарний у спорті - кращий у житті

У Спартакіаді студентів нашого ВУЗу, як і завжди, більшої уваги приділяється першокурсникам. Між студентами перших курсів проводяться окремі змагання з: міні футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, гирьового спорту. У цьому навчальному році хотілося б виділити першокурсників факультету агрохімії та ґрунтознавства, які приймали участь відразу у декількох змаганнях: Юрій Чернігін, Юрій Пастушенко, Максим Широкорад, Анастасія Надточа, Ксенія Васічкова, Валерія Лигіна, Ольга Міроненко, Юрій Дудченко, Максим Дробаха, Ігор Цвілій, Олексій Клименко. Ці хлопці та дівчата захищали честь свого факультету практично на всіх змаганнях серед перших курсів та ще й були членами збірних факультету. Олександр Ващенко (2 місце у індивідуальному заліку по гирьовому спорту), Михайло Голочалов, Аліна Тимченко, Олександр Федосеєв, Олена Григоренко, Ганна Костян, Сергій Рєзнік, Роман Єрмаков, Денис Коноваленко, Тетяна Соловей, Дмитро Теплюк, Яна Андренко, Роман Залога, Марина Чмутова – виступали у обраних видах спорту на змаганнях серед перших курсів.

Кожна людина може бути спортсменом, причому спортсменом різностороннім. Саме така наша людська суть. Але ми забуваємо часом про неї, ми мало рухаємося, ми ледарюємо і вважаємо за краще, щоб за нас рухалися інші, хоча рух - це життя. Отже кожна людина - спортсмен, тільки багато хто протягом всього життя навіть не знає про це. «Гарний у спорті - кращій у житті», коли-небудь - сподіваюся, що достатньо скоро, - це стане аксіомою. Незабаром літо, оберіть для себе різновид фізичної діяльності та займайтеся покращенням свого здоров’я, а у вересні запрошуємо всіх бажаючих у спортивні секції та на факультативні заняття. Зараз, дякуємо всім хто захищав честь факультету агрохімії та ґрунтознавства. Завдяки спільним зусиллям результати факультету у Спартакіаді студентів покращілися порівняно з минулим роком. Бажаємо всім успіхів на сесії.Змінив: Uspeh

Категорія: Новини, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.