Клуб ділового спілкування

Автор: Harmonia от 11-05-2012, 11:34, переглянуло: 2061

 

       За круглим столом зібралися фахівці з бібліотечної справи двох бібліотек вищих аграрних навчальних закладів Харківщини – ФБ ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та Наукової бібліотеки ХНТУСГ ім. П.Василенка. Питання, винесені на обговорення, стосувалися реального стану, нагальних потреб та перспектив розвитку ВНЗ бібліотек. Основна увага приділялась діяльності основних відділів бібліотек.    Учасники обмінялись досвідом роботи та напрацьованими надбаннями. Гостями були представлені яскраві презентації, які свідчать про те, що бібліотеки безперечно йдуть вперед, розвиваються в інформаційно-технічному напрямку. Співробітники Фундаментальної бібліотеки ХНАУ презентували свої «скарби», зокрема «Книжкові колекції». Адже, саме колекції, виділені з фонду рідкісних і дореволюційних видань є найбільш цікавими та пізнавальними. 

    Приємним завершенням «Клубу ділового спілкування» стала прогулянка дендропарком.

Дуже сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними. Адже тільки при безпосередньому спілкуванні налагоджуються міцні зв’язки, що сприяють плідній взаємодії бібліотек на сучасному етапі розвитку суспільства.

 

      P.S. Фундаментальна бібліотека ХНАУ ім. В.В. Докучаєва приймає колективні заявки на презентацію «Книжкові колекції».Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.