Співпраця ХНАУ і Роганської гімназії

Автор: Dasha от 18-09-2015, 13:26, переглянуло: 861

 

    17 вересня 2015 р. ректор Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва професор В.К. відвідав Роганську гімназію Харківської районної ради Харківської області, де був присутній на загальношкільних батьківських зборах.

   На зборах адміністрація та вчителі звітували перед батьками про роботу гімназії за минулий навчальний рік і ділилися планами на нинішній. Виступ Володимира Кузьмича а стосувався профорієнтаційної роботи, яка спрямована допомоги учневі у визначенні конкретної професії на основі виявлення й оцінки його загальних і спеціальних здібностей, здатностей, інтересів, потреб та об’єктивних умов професійної підготовки і працевлаштування.

  Розповідь ректора про вимоги до вступу та навчально-виховну і культурно-просвітницьку діяльність нашого вишу доповнював мультимедійний показ найбільш цікавих заходів, що проходили у ХНАУ протягом останнього року. Адже, як показує досвід, у кожній сфері професійної діяльності необхідно з’ясувати особистісні ідеали, щоб допомогти молоді утвердитися на власному життєвому і професійному шляху.

  Сподіваємося, що наступного 2016/17 навчального року лави докучаєвців поповняться впевненими у своєму професійному виборі роганськими гімназистами.Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.