І в житті, і в спорті!

Автор: Dasha от 25-09-2015, 13:02, переглянуло: 850

 

   19 вересня 2015 року в спортивному залі нашого університету відбувся турнір з баскетболу на честь 75- річчя кандидата економічних наук, ентузіаста спорту Бойченка  Анатолія Івановича.

  Без дитячого баскетболу немає і студентського, тому він активно працював дитячим тренером для хлопчаків і дівчат навчального містечка ХНАУ. Його команди постійно брали участь у районних, міських та обласних змаганнях з баскетболу.

   Перед початком змагань ювіляра урочисто привітали теплими словами та подарунками  від ректора університету  В.К. а, голови порфкому Ю.В. Синявіної його колеги та друзі: В.К. Гаркавий, А.В. Бондарєв, С.О. Марченко, С.П. Сергеєв, М.Я. Приз, викладачі кафедр фізичного виховання ХНАУ, завідувач кафедри В.І. Хлопенко, голова спортклубу А.Б. Дідюков та багато інших. Від вихованців, а їх було понад двадцять осіб, свого тренера поздоровив доктор фізико-математичних наук, учасник антарктичних експедицій А. Залізовський, який подякував своєму вчителеві за великий вклад у становлення особистостей  учнів.

   Потім почалися змагання, де взяли участь чотири команди, три з яких – це вихованці А.І. Бойченка.  Хоча деякі учасники довго не займалися баскетболом, бажання перемогти в усіх було великим, тому ігри були напруженими і цікавими. Перше та друге місце між собою поділили представники молодшого покоління випускників – вихованців Анатолія Івановича, де перемогу здобула команда на чолі з капітаном С. Петлею, випускником агрономічного факультету. Другою стала команда його молодшого брата Є. Петлі, також випускника агрономічного факультету. Трете місце зайняли студенти ХНАУ, четверте – випускники ХНАУ, капітан команди В. Посилаєв. У кінці змагань відбулося нагородження переможців. І хоча не всі отримали нагороди, але кожен присутній отримав тільки позитивні емоції від зустрічі зі своїми друзями та викладачами.

   Висловлюємо щиру подяку ректору ХНАУ В.К. у за сприяння у проведенні турніру. Сподіваємося і надалі організовувати такі зустрічі, що зміцнюватиме взаємозв’язки між випускниками та нашим університетом й активізуватиме профорієнтаційну роботу в ХНАУ.


Старший викладач кафедри

 фізичного виховання А.І. Тихонов

І в житті, і в спорті!
І в житті, і в спорті!


  Категорія: Новини, Спортивна діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.