Профорієнтаційний виїзд в м. Вовчанськ Харківської області

Автор: Dasha от 2-10-2015, 13:10, переглянуло: 1020

 

   Проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри економічної теорії  Пасемко Галина Павлівна разом з керівником відділу інформаційного забезпечення Кованець Іриною Іванівною та представником деканату, викладачем кафедри бухгалтерського обліку Тредит Вікторією Євгеніївною 29 вересня 2015 р. відвідали м. Вовчанськ  Харківської області з метою проведення профорієнтаційної роботи у Вовчанському відділі освіти і взяли участь у нараді директорів загальноосвітніх навчальних  закладів.

   Перед нарадою Пасемко Г.П., Кованець І.І., Тредит В.Є. зустрілися з начальником відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації Бережним Андрієм  Миколайовичем та його заступником Шмаковою  Людмилою Олександрівною. Було обговорено та вирішено  виступити та ввести в порядок денний наради питання про День відкритих дверей в ХНАУ.

   На нараді Пасемко Галина Павлівна проінформувала присутніх про День відкритих дверей у ХНАУ, який проводитиметься 10 жовтня 2015 р. Кожен директор отримав оголошення для випускників 10-11 класів із запрошенням на навчання до ХНАУ, а також останній випуск газети «Знання», де широко розкрито інформацію про на ВНЗ та спеціальності, за якими навчаються в університеті, а також умови вступу.

  Пасемко Галина Павлівна розповіла про життя університету й факультетів, різноманітні культурно-масові й освітні заходи (конференції, тощо), що всю цю інформацію постійно висвітлюють на сайті університету, а також у газеті «Знання» та через соціальні мережі.

Після закінчення наради керівництво відділу освіти погодилось надати автотранспортний засіб для відвідання  школярами району Дня відкритих дверей в ХНАУ.

   Потім представники університету відвідали чотири навчальні заклади міста й району, зокрема  Вовчанську гімназію № 1,  Вовчанський ліцей № 2, Старосалтівську ЗОШ І-ІІІ ступенів і Старосалтівський професійний аграрний ліцей, та ознайомили учнів 10-11-х класів із сьогоденням агроуніверситету і запросили їх на навчання до ХНАУ.

Профорієнтаційний виїзд в м. Вовчанськ Харківської області
Профорієнтаційний виїзд в м. Вовчанськ Харківської області
 
Профорієнтаційний виїзд в м. Вовчанськ Харківської області
 
Профорієнтаційний виїзд в м. Вовчанськ Харківської області


 Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.