Навчання з підвищення кваліфікації

Автор: Dasha от 9-10-2015, 12:53, переглянуло: 991

 

 Згідно з планом підвищення кваліфікації в період з 21.09.2015 р. по 02.10.2015 р. на базі ІПО ХНАУ ім. В. В. Докучаєва було проведено навчання з підвищення кваліфікації для спеціалістів фітосанітарних лабораторій України.

 Це лише перший етап навчання цієї категорії спеціалістів у цьому році, в якому прийняло участь 28 слухачів із 24 областей України.

 Робоча програма КПК розроблена науковцями ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, фахівцями фітосанітарної інспекції Харківської області та ДУ «Харківська обласна фітосанітарна лабораторія», з урахуванням інноваційних аспектів і проблемних питань у роботі фітосанітарної інспекції. Слухачі відвідали лекції та практичні завдання, на яких було обговорено можливі шляхи оптимізації, розглянуті методичні аспекти роботи тощо.

 Заняття зі слухачами проводили провідні науковці нашого університету (доцент Лєженіна І. П., доцент Білик М. О., доц. Тихоненко О. В. та ін.) та фахівці обласної фітосанітарної інспекції.

 Слухачі дізналися про історію нашого університету, відвідали музей, ознайомилися із нашою ,,візитною карткоюʼʼ  ˗ дендропарком.

 За результатами навчання, на заліку, слухачі показали високий рівень фахової підготовки, і в  урочистій обстановці отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

Навчання з підвищення кваліфікації


Категорія: Новини, Наукова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.