З ДНЕМ ВСЕСВІТНЬОЇ ФІЛОСОФІЇ

Автор: Dasha от 19-11-2015, 11:24, переглянуло: 619

 

19 листопада 2015 – Всесвітній день філософії

 

 У 2002 році на 33-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі було встановлено нове свято – Всесвітній день філософії. Метою проголошення цього дня стало прагнення залучити суспільство до багатства філософської думки, познайомити зі спадщиною великих філософів, висвітлити новітні ідеї та концепції. Проводиться це свято в третій четвер листопада. Вперше День філософії відзначався 21 листопада 2002 року.

 День філософії відзначають у всіх країнах, які є членами ЮНЕСКО, а їх більше 70. Тому більшість заходів, підготовлених до цього дня, проводяться саме на міжнародному рівні. Кожен рік організатори обирають певну тему, яка є ключовою. З нагоди Всесвітнього дня філософії проводяться різні заходи, що стосуються актуальної філософської проблематики: круглі столи, засідання, конференції, виставки, зустрічі з ученими, дебати, презентації і т. і. У них беруть участь філософи, вчені, викладачі, студенти та всі, хто цікавиться філософською думкою.

 Звичайно, на національному та місцевих рівнях День філософії також не залишається без уваги. Так в інституті філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України в Києві щорічно проводяться тематичні семінари та круглі столи. Не залишаються осторонь і університети міста Харкова, які і в цьому році проводять цілу низку наукових конференцій в питань філософії.

 Кафедра філософії ХНАУ ім. В.В. Докучаєва вітає всіх, хто цікавиться філософським знанням с Всесвітнім днем філософії і запрошує до обговорення  філософських проблем  на засіданнях гуртків та конференціях.Категорія: Новини, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.