Вітаємо З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Автор: Dasha от 23-11-2015, 08:00, переглянуло: 1028

 

Вельмишановний Володимире Кузьмичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження

від колективу Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва!

Вітаємо З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Володимир Кузьмич! Уся Ваша трудова і громадська діяльність пов’язана з ХНАУ імені В.В. Докучаєва, у якому Ви пройшли шлях від студента до ректора. У наш час неможливо переоцінити значення освіти і важливість навчального процесу в цілому, як для окремої особистості, так і для країни. Протягом багатьох років у стінах нашого університету зросло багато фахівців, професіоналів і керівників. А скільки ще юнаків і дівчат Ви поставите на ноги і подаруєте щасливий квиток в успішне трудове життя!

 Усі Ваші професійні й наукові досягнення та здобутки є і нашими досягненнями. Адже ми, докучаєвці – одна єдина і велика родина. Ми щиро пишаємося людьми, які прославляють ім’я нашої альма-матер.

 Дякуємо за Вашу працю і турботу! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.

 Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

 Нехай поруч із Вами завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил і натхнення!

 Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів і сподівань!

  

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, 
Справджуються завжди заповітні мрії. 
Хай палають в серці почуття високі,

А доля дарує повні щастям роки. 

Щоб друзі в радості й печалі Вас на порозі зустрічали, 

Щоб щастя лилося струмками І успіх завжди був із Вами.

 Категорія: Новини, Різне, Ювіляри ХНАУ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.