Подвійне свято у ХНАУ

Автор: Dasha от 23-11-2015, 12:01, переглянуло: 916

 

 16 листопада 2015 р. студентський клуб профкому привітав усіх працівників сільського господарства з професійним святом, а також усіх студентів нашого університету – з Міжнародним днем студента. В актовій залі ХНАУ відбулося урочисте святкування та концерт учасників художньої самодіяльності. Свято пройшло весело, у національних традиціях.

 Усіх присутніх урочисто привітав ректор університету Володимир Кузьмич. З нагоди Міжнародного дня студента і за досягнення значних успіхів у навчанні, художній самодіяльності, спорті та громадському житті університету найкращих студентів усіх факультетів він нагородив грамотами.

 У святковому концерті взяли участь талановиті студенти і танцювальні колективи різних факультетів. За традицією відкрив свято Український народний хор «Жайвір» (художній керівник Дудка А.М., концертмейстер Карпенко В.Г.), який протягом 30 років радує глядачів своїм співом. Також на концерті виступили танцювальні колективи: «Фаворит» (керівник Лубенець Ю.П.), «Нон-стоп» – колектив агрономічного факультету (керівник Деревянко І.О.), «Степ» – колектив факультету захисту рослин (керівник студентка Резник Анастасія).

 Чарівним співом привітали всіх присутніх зі святами вокалісти: Черкесова Катерина, Горошенко Марина, Солодко Алла, Олійник Дар’я, Волкова Наталя, Пилипенко Юрій, Приходько Станіслав (керівник Невмержицька О.С.), Шикула Тетяна та Хавило Вікторія (керівник Горобцова М.О.), Сукниста Ксенія (керівник Закарлюка А.І.). Справжнім подарунком був виступ Горобцової Марії Олександрівни разом зі своїми вихованцями з піснею «Пшеничне перевесло».

 Приємно, що у концерті взяли участь і наші випускники. Талановита і завзята випускниця факультету лісового господарства Давидчинкова Ольга зачарувала професійною грою на баяні.

 Дуже щиро аплодували глядачі і нашим співробітникам, які теж виступили на концерті. Виступ викладача агрономічного факультету

Лісничого В.А. та завідуючої студентським клубом Осової О.А. з піснею «Три дороги» був справжнім подарунком для всіх присутніх.

 Особливі слова подяки адресуємо ведучим цього свята, студентам агрономічного факультету Трофімовій Євгенії та Герасимову Олександру за нескінченну працьовитість і витримку та завідуючій студентським клубом профкому Осовій Оксані Анатоліївні.

 Сподіваємось, що започатковане профспілковим комітетом університету святкування Дня працівників сільського господарства та Міжнародного дня студента стане традицією на довгі роки.

 

Студентський клуб профкому університету

Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Подвійне свято у ХНАУ
Категорія: Новини, Культурно-массова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.