ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ–2016

Автор: Intercom от 27-09-2016, 09:08, переглянуло: 1094

 

 

СТУДЕНТСЬКА КРАЇНА


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ–2016


    23 вересня 2016 р. на спортивному майданчику ХНАУ відбувся туристичний зліт факультетських команд першокурсників, присвячений Всесвітньому дню туризму. Учасники отримали від заходу яскраві враження і позитивні емоції, адже активний відпочинок – це здоров’я, цікаве проведення часу, нові знайомства й нові перемоги.

    Туристичні зльоти команд ХНАУ, ініційовані Об’єднаною радою студентського самоврядування за підтримки керівництва і профкому агроуніверситету вже стали традиційними й улюбленими. Змагання сприяють популяризації масового туризму і краєзнавства, пропаганді здорового способу життя серед студентської молоді, підвищенню туристичної майстерності учасників і зміцненню дружніх стосунків у колективі.

    Цього року участь у випробуваннях узяли шість команд усіх факультетів: «Счетоводы» (факультет обліку і фінансів), «Econom Star Mafia» (факультет менеджменту і економіки), «ФІЗ-культ-ура!» (факультет інженерів землевпорядкування), «Agronomy 21 veka» (агрономічний факультет), «Мафия» (факультет захисту рослин) і «Стиляги» (факультет лісового господарства). Усебічну допомогу командам надали студенти старших курсів і члени ОРСС.

    На спортивному майданчику ХНАУ зібралася галаслива і різнобарвна юрба юнаків і дівчат, щоб позмагатися за звання найкращої туристичної команди цього року. Мінлива осіння погода не стала на заваді молодецькому духу студентів, тож бурхливі емоції, цікаве спілкування і командні спортивні змагання тривали протягом трьох годин.

    У програмі заходу були традиційні конкурси туристичних пісень, плакатів, художньої самодіяльності, спортивні змагання. Під час візитки всі присутні познайомилися з капітанами та їхніми командами. Найбільше запам’яталися різножанрові пісні у власній обробці в супроводі гітари.

    Фотоконкурс за темою «Мій факультет – найкращий факультет ХНАУ» був домашнім завданням команд, тому й оцінювався членами журі заздалегідь.

    Величезний інтерес учасників викликали спортивні змагання – «Командний стрибок», «Спортивна естафета», «Пенальті» і «Перетягування канату». Емоції вирували не менше, ніж на масштабних змаганнях. Кожен намагався підбадьорити своїх, а вираз обличчя самих учасників у момент напруженої боротьби відображали всі відомі емоційні стани й їхні відтінки разом узяті.

    Останнім і найприємнішим етапом туристичного зльоту став конкурс «Польової страви», адже протягом усього заходу навкруги розносилися аромати від їжі, яку готували по два представники від кожної з команд. Члени журі, куштуючи кулінарні творіння, обрали найсмачнішу страву з урахуванням її оформлення і презентації.

    Туристичний зліт під гаслом «За світлою та здоровою молоддю – світле майбутнє» добіг завершення. Приємно відзначити, що, не зважаючи на змагальний дух, команди активно підтримували одна одну.

    Призові місця розподілили в такому порядку:

      1 місце виборола команда «Мафия» факультету захисту рослин,

      2 місце посіла команда «ФІЗ-культ-ура!» факультету інженерів землевпорядкування,

      3 місце – за командою «Стиляги» факультету лісового господарства.

    Голова профкому університету Ю.В. Синявіна нагородила всі команди грамотами й солодкими подарунками. Перший проректор І.М. Сафронська вручила команді «Мафия» перехідний кубок переможця турзльоту.

 

Вітаємо всіх учасників туристичного зльоту! Бажаємо нових перемог у навчанні та спорті! Велика подяка організаторам заходу і відповідальним на факультетах!

Ірина ЖИДКИХ, член журі турзльоту


Фотоальбом можна переглянути в соціальних мережах за посиланнями нижче

  ВКонтакті     Однокласники    Facebook  
Категорія: Культурно-массова діяльність, Студентське самоврядування, Жизнь замечательных людей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.