ХНАУ вже 196!

Автор: Antip от 12-10-2012, 16:53, переглянуло: 1749

 

 

ХНАУ вже 196!

Як швидко плине час…Нажаль, над ним не маємо управи.

На когось ці слова навіють дивний незбагненний смуток чи ностальгію за минулим, а комусь принесуть лише гордість за довгий пройдений по життю шлях - шлях досягнення своєї мети.

Знову на календарі 5 жовтня - осінь 2012 року, а ще, здається, не так давно жив Олександр І, який 1816 року підписав Указ у Маримонті, що вважається датою заснування найстарішого вищого аграрного закладу в Україні.

Дуже багато визначних людей прикладало чимало зусиль для створення нашої альма-матер та найбільший внесок зробив всесвітньо відомий учений-ґрунтознавець В.В. Докучаєв. Саме його ім ҆я  і носить наш заклад, адже  з березня 1946 р., з нагоди 100-річчя від дня народження видатного Василя Васильовича, інституту було присвоєно його iм'я.

Студенти  Харківського національного аграрного університету також не забули про цю дату і з нагоди 196 річниці влаштували всім чудове свято, яке принесло багато посмішок, гарний настрій та незабутні враження про цей, для нас доленосний, день.

 Учасники ОРСС заздалегідь усе запланували і готувалися з повною віддачею, щоб ця подія і справді стала, як день народження.

У всіх навчальних корпусах з самого ранку лунала святкова мелодія та гучні привітання для викладачів, студентів, усіх працівників та гостей ХНАУ. Яскраві кульки , студенти-циферки, плакати, що дістали назву думок з патріотичним надписом: «Я ЛЮБЛЮ ХНАУ», створили атмосферу свята й порадували наші очі.

З палкими привітаннями від студентства та від себе особисто, Колесник Олександр (голова ОРСС університету, студ. ІІІ курсу агрономічного фак.) привітав нашого шановного ректора а Володимира Кузьмича та вручив, зроблене руками колективу, незвичайне серце, що уособило в собі любов та повагу студентів усіх факультетів до нашого «університетського батька». Зі словами подяки та гордості за своїх студентів Володимир Кузьмич побажав усім набратися сил, терпіння та з гідністю відзначити 200-річчя найстарішого аграрного вишу.

Жвава та креативна команда молоді ХНАУ не обминула жодного деканату, кабінету та всіх організацій нашого аграрного закладу. У кожному куточку лунали віршовані куплети привітань, дзвінкими голосочками чарівних дівчат і мужніх хлопців під запальні ноти гітари учасники свята передали слова кумедної авторської пісні Айрапетяна Геворга, студента магістратури факультету обліку та фінансів).

Завдяки організаторським здібностям, патріотизму, відданості своїй справі і творчим поривам нашої тонкої душі ми отримали такі гідні результати праці. Адже сяючі очі, щирі посмішки, слова подяки та щирі сльози людей і є нашим найвищим здобутком.

P.S.

Тож висловлюю щиру вдячність викладачам за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте нашим студентам. Від імені ОРСС ХНАУ ім. В.В. Докучаєва вітаємо наш університет  з 196‑ою річницею з дня його заснування.

Бажаю Всім відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої пам’яті в серцях студентів про цю подію, стриманості й великого терпіння в нелегкій справі виховання та навчання.

 

Студентка ІІІ курсу 1 групи факультету агрохімії та ґрунтознавства Мощенко Світлана

 

 

 

ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!
ХНАУ вже 196!

 Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.