100 років надійності і професіоналізму

Автор: Intercom от 22-05-2017, 11:51, переглянуло: 477

 

100 років надійності і професіоналізму:
ювілейна річниця Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України

 

«І уявив собі я рай, що схожий на бібліотеку»

Хосе Луіс Борхес

 

100 років надійності і професіоналізму

   19 травня 2017 р. у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці (м. Київ) відбулася ХІІ Міжнародна конференція молодих учених і спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвячена 100-річчю від створення Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України (ННСГБ НААН).

   Свої витоки ННСГБ НААН бере від Бібліотеки Генерального Секретарства Земельних Справ, створеної згідно Постанови Української. Центральної Ради «Про затвердження бюджету Генерального Секретарства Земельних Справ» від 16 липня 1917 р. Протягом 1924–1970 рр. бібліотека функціонувала у м. Харкові.

100 років надійності і професіоналізму

   На ювілейних урочистостях з нагоди 100-річчя ННСГБ НААН колектив бібліотеки й особисто її директора академіка НААН В.А. Вергунова привітало чимало високоповажних гостей.

   Від Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва колектив ННСГБ НААН з нагоди ювілейної річниці привітала професор університету, кандидат історичних наук О.М. Голікова.

100 років надійності і професіоналізму

   До фондів ННСГБ НААН було передано наукове видання «Докучаєвці. 1816–2016», присвячене 200-річчя Харківського НАУ, та збірку віршів відомого вченого-рослинника чл.-кор. НААН М.А. Бобра. 
Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.