До ХНАУ імені В.В. Докучаєва – на екскурсію

Автор: Intercom от 1-06-2017, 10:19, переглянуло: 738

 

До ХНАУ імені В.В. Докучаєва – на екскурсію


   31 травня 2017 р ХНАУ імені В.В. Докучаєва відвідали учні 6-го та 7-го класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 70 м. Харкова (Індустріальний район, проспект Олександрівський, 150). Для школярів ця екскурсія стала першим знайомством з докучаєвським університетом, його історією та традиціями. З експозиціями музею історії ХНАУ учнів познайомила директор музею, професор університету О.М. Голікова. Надзвичайне враження на школярів справили розділи, присвячені історії ХНАУ у роки Другої світової війни та будівництву нового науково-навчального комплексу університету. Школярі жваво обговорювали представлені в музеї документи та експонати. 

   Далі екскурсію для школярів було продовжено в Дендрологічному парку, який є унікальною частиною зеленої зони навчального містечка ХНАУ. Доцент С.І. Познякова розповіла школярам історію створення Дендропарку, ознайомила їх з представленими там хвойними породами дерев.

   Певні, що для цих школярів знайомство з агроуніверситетом триватиме й далі, що знайомство з 200-річними традиціями вищої аграрної освіти допоможе їм обрати власний професійний та життєвий шлях. 

До ХНАУ імені В.В. Докучаєва – на екскурсію

До ХНАУ імені В.В. Докучаєва – на екскурсіюКатегорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.