Практичне навчання та відпочинок

Автор: Intercom от 2-07-2017, 19:43, переглянуло: 571

 

Практичне навчання та відпочинок

 

Практичне навчання та відпочинок

 

   Вже стало доброю традицією відпрацьовувати програми навчальних практик з ботаніки, агрозоології та комплексу лісівничих дисциплін (лісівництво, лісознавство, лісові культури, лісова таксація) студентами першого курсу  факультетів агрономічного спрямування та третього курсу факультету лісового господарства у тимчасовому навчальному центрі державного підприємства Скрипаївського навчально-дослідного лісового господарства, яке знаходиться у с. Лісне Зміївського району нашої області.

   Дякуючи проведеній у травні підготовчій роботі працівниками адмінгосподарської частини, деканатами факультетів, та допомозі  навчлісгоспу для якісного навчально-практичного процесу, змістовного дозвілля і відпочинку практикантів і викладачів були виконані необхідні опоряджувальні роботи з підготовки спальних приміщень, харчоблоку, території, попередньо визначені і опрацьовані маршрути бригад і ланок практикантів, кафедри забезпечили методичне оснащення практик, профспілковим комітетом університету виділена матеріальна допомога студентам на оздоровлення.

   Природні умови розташування навчального центру на лівому березі тихоплинної ріки Сіверський Дінець, суворе дотримання розпорядку дня, належна організація щоденної практики, аналіз одержаних результатів та  спостережень, своєчасне харчування сприяли проведенню відповідного яскравого дозвілля і відпочинку. 

   Керівництво навчального центру – старші викладачі кафедри фізичного виховання – директор Олександр Бундур, заступник Євгеній Тригуб досить серйозну увагу також приділяли організації та проведенню спортивно-масових заходів.

   Через їхнє сумління, увагу і турботу протягом місяця пройшли понад 150 студентів, 9 викладачів та 2 співробітників. Діяльність харчоблоку щоденно особисто контролювала директор студентської їдальні Тетяна Тітова. Смачними сніданками, досить об’ємними обідами та віртуозними вечерями частували відвідувачів завжди турботлива шеф-кухар Наталія Нікітюк та її юна помічниця чарівна Ольга Гридіна.

   Між академічними групами проводилися змагання з туристичного орієнтування, волейболу і футболу, особистої першості з легкоатлетичних видів спорту. Часто гостями на спортивних заходах була присутня місцева молодь.

   Надовго залишаться у пам’яті студентів та стануть у пригоді одержані в умовах виробництва професійні знання, напружені лісові маршрути, чудові неповторні вечори біля багаття, дискотеки, кришталева вода Суворівської криниці, пісні під гітару, незвичайні враження від риболовецьких успіхів та невдач.

   З твердою впевненістю можна констатувати, що одержані здобувачами під час навчальної практики нові уподобання, знання та навики в умовах технологічного процесу лісогосподарського виробництва будуть добрим підґрунтям для подальшого опанування більш складним навчальним матеріалом і практикою.


Завідувач практики Станіслав МарченкоКатегорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.