Перше вересня, перша зустріч – перше знайомство!!!

Автор: Intercom от 5-09-2017, 12:12, переглянуло: 536

 

Перше вересня, перша зустріч – перше знайомство!!!

   Значним попитом Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва користується у студентів технікумів і коледжів. Адже їх випускники одразу вступають на 3 курс навчання за освітнім ступенем бакалавр, а академічну розбіжність за перші два курси здають у ході навчання.

Перше вересня, перша зустріч – перше знайомство!!!

   Зокрема, на факультет обліку і фінансів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» на 1 вересня 2017 року було набрано групу здобувачів із 9 осіб. Серед них 4 випускники Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку (Малиш Роман Вікторович, Железняк Андрій Олександрович, Скирта Ірина Олександрівна, Пархоменко Іван Віталійович), 2 випускники Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти (Безлєпкіна Марина Сергіївна, Самойлова Віта Олегівна), Печенкіна Анастасія Вікторівна випускниця Красноградського технікуму механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенка, Фесенко Вікторія Олегівна випускниця Донбаського державного коледжу технологій та управління, Радченко Віталій Юрійович випускник Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу. Куратором групи призначено доцента кафедри статистики і економічного аналізу Ментея Олега Станіславовича.

   Колектив кафедри статистики і економічного аналізу вітає вступників з початком нового навчального року і бажає високих досягнень у студентському житті.



Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.