Похід по Криму

Автор: Lubov от 14-11-2012, 20:02, переглянуло: 1471

 

  

     Полюбити і пізнати справжній Крим можна тільки у захоплюючім поході по тим красивим куточкам його дикої природи, куди можна потрапити тільки пішки. Адже Крим, це не тільки тепле море, сонце і пляжі, але і гірські вершини, таємничі печери, потужні водоспади і багато інших прикрас дикої природи. Для того щоб відчути сам дух цього красивого місця, потрібно віддалитися від звичних благ цивілізації, і пройти пішки подалі від автомобільних доріг, пожити в наметі, засинаючи і прокидаючись під шум морського прибою, спів птахів і ніжний шелест листя на деревах, поїсти їжу приготовлену на справжньому живому вогні ...

 

    Ми отримуємо величезне задоволення від пішохідного туризму, який дуже корисний для здоров'я, оскільки він дає можливість дихати чистим гірським повітрям на повні груди, нормалізує обмін речовин, і зміцнює м'язи. Піший похід дозволяє не поспішаючи побачити і пізнати навколишній світ, відчути запах квітів і трав, посидіти під зоряним небом біля вогнища, відпочити від всіх турбот і проблем та знайти нових друзів.

 

  10 – 11 листопада 2012р. туристичним відділом ХНАУ технічний похід по Криму. Похід проходив по живописним куточкам, а саме плато Північного і Південного Демерджи, водопад Джурла, ущелина Хапхал, водопад Джур-Джур. Вимпел ХНАУ був піднятий на вершину г. Босна (1285м).

 


На фото студентка 4 курсу ФАГ Шаповалова Юлия.


Похід по Криму
Похід по Криму
Похід по Криму
Похід по Криму

 

 

За інформацією звертатися на кафедру фізичного виховання (Паніна Катерина Львівна)

 Категорія: Культурно-массова діяльність, Спортивна діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.