Студенти магістратури другого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Харківський драматичний академічний театр ім. Т.Г. Шевченка

Автор: Intercom от 24-10-2017, 09:29, переглянуло: 379

 

 «Театр повчає так, як цього не може зробити книга»

Вольтер

 

   Не лінуйтеся ходити до театру  – чи Вам сумно, чи радісно, чи є у вашому житті на даний час успіхи або невдачі – театр завжди збалансує ваші почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе. Цієї думки дотрималися і магістри другого року навчання факультету обліку і фінансів разом зі своїм куратором доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ковальовою О.В., і на позитивній ноті вирішили завершити продуктивний робочий тиждень, відвідавши Харківський драматичний академічний театр ім. Т.Г. Шевченка.

   В суботу ввечері на великій сцені театру  відбулася вистава гостросюжетної комедії «Блез». Вона побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, змусила забути на деякий час про свої насущні проблеми і занурила в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

   Глядачі отримали незабутні емоції від вистави і по закінченню вистави аплодували акторам стоячи і кричали «браво».

   Відвідування Харківського драматичного академічного театру ім. Т.Г. Шевченка для студентів-обліковців вже стало традицією, яку і надалі потрібно продовжувати!

 

Студенти магістратури другого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування»

Студенти магістратури другого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Харківський драматичний академічний театр ім. Т.Г. ШевченкаКатегорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.