«ДокучаєвFEST – 2017»

Автор: Intercom от 8-11-2017, 09:16, переглянуло: 476

 

«ДокучаєвFEST – 2017»

   Другого листопада 2017 року  студентський клуб профкому університету, підготували і провели фестиваль-конкурс художньої самодіяльності між факультетами «ДокучаєвFEST–2017». Щороку студенти з великим ентузіазмом готуються до конкурсів «Студентська осінь» та «Студентська весна». Ці конкурси художньої самодіяльності серед факультетів ХНАУ проводяться з метою виявлення творчих здібностей студентів, залучення до культурно-масової роботи університету для їх подальшого творчого розвитку, надати  можливість найкращим колективам і виконавцям приймати участь у міських, районних, обласних та Всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

   Цей рік не став винятком, але змінився формат та умови конкурсу. Засіданням культкомісії профкому було прийнято рішення проводити конкурс одним заходом у форматі «фестивалю-кункурсу», де будуть змагатися студенти перших та третіх (після технікумів) курсів, тобто нове покоління Докучаєвців.

   Новий формат заходу передбачав такі номінації: «вокальний жанр», «хореографічний жанр», «СТЕМ або КВК», «музично-інструментальний жанр» та «художня майстерність», де оцінювали ведучих. Кожен факультет представляв свій блок творчих номерів у цих жанрах зі своїми ведучими. Таке ми робили вперше і дуже переймалися, що першокурсники на сцені без підтримки старших курсів не впораються. Але дарма ми нервували…

   За допомогою своїх старших наставників та багаточасових репетицій, першокурсники здивували глядачів запальними танцями, сучасними піснями, трошки розвеселили і навіть вразили живою інструментальною музикою. Я впевнена, що завдяки згуртованості, наполегливості факультетів та єдиній меті – вони змогли всім довести, що студенти-Докучаєвці не тільки розумні, а й талановиті, творчі та просто веселі.

   Боротьба була запеклою і не можна було підвести свій факультет. Та ще й суддівська комісія дуже строго оцінювала всі виступи, а складалась вона з ректора університету – О.В. Ульянченка, голови профкому – Ю.В. Синявіної, помічника ректора з навчально-виховної роботи – С.І. Василішина,  голови Об’єднаної  ради студентського самоврядування – Станіслава Приходько та гостя нашого фестивалю – викладача кафедри режисури Харківської державної академії культури, ведучого міських свят – Ігоря Андрійовича Сікалова. Також дуже уважно та швидко довелося працювати лічильній комісія у складі: Тутової Тетяни (ФОФ); Рисенко Марії (ФЗР); Лидовської Яни (ФІЗ) та Михайлової Євгенії (ФІЗ). В короткий термін треба було все підчитати та виписати дипломи по трьом ступеням у кожній номінації. І дівчата впорались на «відмінно». За що їм велика подяка.  От же після підрахунків та обговорень, місця розподілились таким чином:

У номінації «ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР»

    I ступінь       -  ФОФ   /Скирта Ірина з піснею «Гудбай мой мальчик»/

    II ступінь      - ФМЕ   / Теня Анастасія з піснею  «Останусь»/

    III ступінь     - Агрофак  / Решетняк Анастасія  з піснею «Он мне нужен»/

 

У номінації «ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР»

    I ступінь       - Розділили: ФОФ; Агрофак та ФЛГ  

    II ступінь     - ФМЕ  

    III ступінь    - ФІЗ

 

У номінації  «СТЕМ або КВК»

    I ступінь       -  ФОФ   / Команда КВК «Маріванна»/

    II ступінь      - ФІЗ    / Команда КВК «2000 - тысячные»/

    III ступінь    - ФЛГ  / Команда КВК «По ту сторону ярка»/

 

У номінації «МУЗИЧНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР»

    I ступінь        - ФОФ  /Паніна Віра/

    II ступінь      - Розділили: Агрофак  / Бакатнюк Володимир /

                          ФЛГ / Ільїчова Іринна таПентюк Іван/

    III ступінь     - ФІЗ  / Дідович Євген/

 

У номінації « ЖАНР - ХУДОЖНЯ МАЙСТЕРНІСТЬ» де журі оцінювало ведучих.

    I ступінь       -  ФОФ   / Бігун Марія та Пушкарьов Богдан/

    II ступінь      - ФМЕ   / Ачкасова Аліна та ОвчаренкоКатерина/

    III ступінь     - Розділили: Агрофак  / Степенова Ольга та Халепа Кирило/

                           ФІЗ  /Бєлкін Антон, Коваленко Ірина та Качурець Максим/.

   Підтвердженням дружніх стосунків між факультетами є танцювальний колектив «Фаворит». Без нього не відбувається жодне свято і опікується ним, вже багато років, незмінний керівник Юлія Петрівна Лубенець. В цьому році  «Фаворит» оновився на 80% першокурсниками, які із задоволенням вчаться мистецтву хореографії та дивують нас на концертах. Тому членами журі було прийнято рішення нагородити колектив дипломом: «КРАЩИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ РОКУ».

   Після нагородження всі члени журі привітали першокурсників та подякували за виступи. Боротьба була достойною і нагороди знайшли своїх переможців. А ті конкурсанти, які отримали поразку, хай не зупиняються. У вас є час плідно попрацювати і вже на фестивалі «Студентська весна-2018» відвоювати всі нагороди.

   Чекаємо всіх закоханих у мистецтво в нашій дружній сім’ї. Співайте, танцюйте, грайте, гуморіть, декламуйте – разом зі студентським клубом профкому. Тож запрошуємо всіх охочих до наших творчих колективів.

   Також хочу висловити слова подяки всім відповідальним на факультетах за культурно-масову роботу: Деревянко І.О.; Мокеровій Н.В.; Поляху В.М.; Вільній В.В.; Рущак Ю. та Безверхому М.А. за підготовку першокурсників. Особлива подяка ОРСС та Приходько Станіславу за допомогу у підготовці фестивалю-конкурсу, нашим незмінним ведучим: Трофимовій Євгенії та Герасимову Олександру та звукооператору Хочалаві Роману за гідне проведення фестивалю-конкурсу. Усі ми вдячні голові профкому за постійну турботу і підтримку діяльності студентського клубу.

Ще раз вітаємо переможців! Бажаємо всім творчих успіхів, гарного настрою та вдалих свят!

 

Оксана  Осова,

завідуюча студентським клубом профкому.

«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
«ДокучаєвFEST – 2017»
Категорія: Культурно-массова діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.