Студентські АгроДебати Харківської області

Автор: Intercom от 16-11-2017, 11:51, переглянуло: 443

 

Студентські АгроДебати Харківської області

   15 листопада 2017 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка пройшли перші «Студентські АгроДебати Харківської області». У дебатах прийняли участь команди трьох аграрних вузів Харкова: ХНТУСГ ім. П.Василенка, Харківської державної зооветеринарної академії та нашого університету.

   З привітальним словом до студентів звернувся ректор ХНТУСГ Нанка Олександр Володимирович. Також учасників дебатів привітали голова Харківської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Байбакова Ніна Прокопівна та голова профспілкового комітету ХНТУСГ Кісь Віктор Миколайович. До складу журі увійшли Філатова Ніна Сергіївна, начальник управління адміністративно-організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації; Пономаренко Оксана Віталіївна, доцент кафедри менеджменту, економіки і маркетингу Харківської державної зооветеринарної академії; Міхєєв Валентин Григорович, канд. с.-г. наук, доцент кафедри рослинництва, Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва; Калініченко Сергій Миколайович, доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту. Потім ведучий представив команди і пояснив правила дебатів.

   А далі… Далі почалися дебати. У першій грі зустрілися команда №1 зооветеринарної академії та команда №2 з нашого університету. Першими прийняли удар наші студенти (Никифоров Єгор, Новоселець Артем та Рущак Юлія). Але для наших це було занадто легко! Єгор дуже кваліфіковано та досконально пояснив опонентам, як відбувається процес формування та реалізації експортного потенціалу суб’єктів вітчизняного агропромислового виробництва. Артем розповів, яких заходів слід вжити та які інструменти залучити для посилення участі товаровиробників в розподілі доходів, що отримують трейдери. Слухаючи хлопців, на якусь мить відчула себе студенткою на лекції у поважних професорів.

   У другій грі приймали участь команда №1 господарів та команда №2 студентів зооветеринарної академії. Темою дебатів став розвиток біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією в Україні.

   Але найцікавіше організатори дебатів залишили на кінець. Останньою темою дебатів, досить актуальною сьогодні для нашої країни, став ринок землі. Команді нашого університету та студентам ХНТУСГ ім. П.Василенка слід було охарактеризувати можливі наслідки активізації функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в разі зняття мораторію на продаж для вітчизняних аграрних підприємств, агрохолдингів з іноземними інвестиціями та сільського населення. І тут почалися справжні пристрасті! Рисенко Марія, Ларін Ілля та Якименко Дмитро були дружною командою: ані секунди не мовчали і намагалися переконати суперників. Опоненти вміло їм протистояли. Хоча харизматична Марія, темпераментний Ілля та врівноважений Дмитро своїми знаннями і вмінням доводити власну точку зору вразили поважне журі. І навіть після того, як час дебатів закінчився, команди продовжували дискутувати. Не могли триматися осторонь і члени журі, і гості, і вболівальники. В аудиторії дійсно було спекотно!..

    І хоча кубок нам не дістався – журі відзначило наших докучаєвців грамотами та солодкими подарунками.

  Наші студенти гідно виступили на дебатах: показали високий рівень освіченості, здатність креативно мислити, вміння працювати в команді. І доки в нашому університеті навчається така талановита молодь за майбутнє нашої держави можна бути спокійними.

   Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П.Василенка відбулося справжнє свято юності, науки та дружби. Сподіваємося, що в подальшому «Студентські АгроДебати» стануть доброю традицією серед аграрних вузів не лише Харкова, але й усієї України.

Заступник декана з виховної роботи

на факультеті менеджменту і економіки, к.е.н. Кондратюк Н.В.

Студентські АгроДебати Харківської області
Студентські АгроДебати Харківської області
Студентські АгроДебати Харківської області
Студентські АгроДебати Харківської області
Студентські АгроДебати Харківської області
Студентські АгроДебати Харківської області


Категорія: Культурно-массова діяльність, Студентське самоврядування

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.