Кубок КВН ХНАУ

Автор: Antip от 8-02-2013, 17:51, переглянуло: 2110

 

Кубок КВК

у Харківському національному аграрному університеті

ім. В.В. Докучаєва

    В актовій залі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва 14 лютого 2013р. у дружній і атмосфері пройшла гра кубку КВК Головним організатором кубку став Інституту інноваційного менеджменту. У змаганнях за кубок взяли участь п’ять університетських команд. Команди «Дружба народов», «Несчастный случай», «Новые туркмены», були представляли учасники з різних факультетів, учасники команди «Туда-сюда» (факультет менеджменту і економіки), а також «КНТВ» (факультет агрохімії і ґрунтознавства). Загальна тема гри була доволі передбачувана «LOVE IS…».

   На святковому вечорі ведучими були випускники нашого університету, справжні «КАВЕЕНЩИКИ», Олексій Турчинов і Ярослав Макєєв.

   Виступи команд оцінювало журі у складі Дмитра Черкашина, Вадима Василенка, Сергія Борисенка, Валентина Обвінцева, Євгена Турчинова. Всі вони випускники нашого університету різних років і колишні члени університетської команди КВК.

    В першому конкурсі «Візитка» (тема якого «Нове знайомство» всі команди знайомилися з публікою, демонструючи яскраві образи і свої таланти) перемогу здобула команда КВК «Дружба народів». У другому конкурсі «Тріатлон», який був чи не найзапеклішим і водночас по-справжньому гумористичним, перемогу здобула молода команда КВК «КНТВ». У третьому конкурсі «Відео» на тему «LOVE STORY» команди показали свою майстерність як автори, актори і режисери відео презентацій, а перемогу з найбільшою кількістю балів здобула команда КВК «Дружба народів». В останньому конкурсі «Музичне домашнє завдання» на тему «Щасливі разом» перемогу здобула команда КВК «Новые туркмены».

    Після конкурсу, учасників кубку і всіх присутніх, привітали авторською піснею Євген Турчинов і Есмаїл Ґанаваті. Іскрометним гумором потішила публіку перша університетська команда КВК «Властелины полей» - ведучі і журі конкурсу.

Організатори гри висловлюють щиру вдячність за підтримку та допомогу у проведенні гри ректорату, профкому і всім поціновувачам справжнього гумору.

     Але конкурс – це змагання, і кубок може належати лише одній команді-переможцю! Судді змогли визначитися лише наприкінці гри, віддавши перевагу найдосвідченішій КВК «Дружба народов»,яка вийшла вперед з невеликим відривом. Всм учасникам вручили подарунки і грамоти від організаторів кубку, а глядачі подарували море оплесків і щирого сміху. Вітаємо переможців і володарів кубку КВК ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

     До нових зустрічей!!!

Кубок КВН ХНАУ


Кубок КВН ХНАУ

склад журі

Кубок КВН ХНАУ

команда «Несчастный случай»

Кубок КВН ХНАУ

команда «КНТВ»

Кубок КВН ХНАУ

команда «Дружба народов»

Кубок КВН ХНАУ

команда «Туда-сюда»

Кубок КВН ХНАУ

команда «Новые туркмены»

Кубок КВН ХНАУ

Євген Турчинов і Есмаїл Ґанаваті

Кубок КВН ХНАУ
Кубок КВН ХНАУ

перша університетська команда КВК «Властелины полей»

Кубок КВН ХНАУ

вручення кубку КВК ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Кубок КВН ХНАУ

Кубок КВН ХНАУКатегорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.