Виставка "Фермерське господарство. Сад город"

Автор: Lubov от 25-02-2013, 10:00, переглянуло: 2703

 

У Харківському Палаці Спорту «Ювілейний» 21 – 24 лютого 2013 р. була проведена 9-та спеціалізована виставка «Фермерське господарство. Сад-город». Більше 80-ти учасників з 10-ти областей України представляли с.-г. мінітехніку, вагове обладнання, системи крапельного зрошування та поливу, інвентар, зернові сепаратори, регулятори росту, ветпрепарати, насіння с.-г. культур, добрива, зособи захисту рослин, широкий асортимент насіння овочевих культур та квітів, саджанців та садивного матеріалу. На виставці наш університет представили Дрейчук Любов Михайлівна та Деревянко Ірина Олександрівна.

 Метою організації виставки було сприяння розвитку фермерського господарства, особистих господарств, створення конкурентоспроможного господарчого устрою в аграрному секторі економіки. На  виставці відвідувачі ознайомилися з передовими технологіями та інноваційними розробками у галузі сільського господарства. Відвідувачі мали можливість прослухати семінари з таких тем:

21 лютого

  • Використання продуктів бджільництва в житті людини. Відмінні особливості оригінальної та підробної продукції.
  • Особливості обробітку ґрунту в присадибних господарствах.
  • Кісточкові. Насіннєві.

22 лютого

  • Теплиці та парники.
  • Виноград.
  • Особливості застосування сидератів у присадибних господарствах.
  • Рідкісні колекційні сорти томатів.

23 лютого

  • Стан і проблеми плодово-ягідних культур на Сході України.
  • Екогород. Що вирощувати і як підібрати сорти і гібриди.
  • Стан і перспективи розвитку кролівництва, системи утримання та обладнання. Годівля, профілактика лікування захворювань.

         Університет представив насіння ярого ячменю (сорти: «Козак», «Мономах», «Докучаєвський 15»,), квасолі (сорти: «Первомайська», «Зіронька», «Докучаєвська»),  амаранту (сорти: «Ультра», «Сем», «Лєра», «Харківський 1», «Роганський», «Надія», «Вогняна кулька», «Студентський»), соняшнику (гібрид «Форвард»), комплексні органо-мінеральні добрива – продукти переробки твердих побутових відходів, а також наукову літературу та патенти на корисні моделі. Учасники та відвідувачі виставки отримали багато вражень і залишилися задоволеними!

На виставці ХНАУ ім. В.В. Докучаєва було нагороджено ДИПЛОМОМ


Виставка "Фермерське господарство. Сад город"

Висловлюємо щиру подяку організаторам виставки та сподіваємося на подальшу співпрацю.Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.