Зі святом!

Автор: Harmonia от 5-03-2012, 15:44, переглянуло: 1563

 

 

 

 

Жінці присвячується...

 

        Жінка…Ніжна, тендітна… Чи повинна вона працювати? Навіщо це їй? Хай працюють чоловіки, вони для того і створені. До речі, більшість із них у цьому переконані. Так, німецький філософ Шопенгауер, який вивчав природу і звичаї протилежної статі, стверджував: «Уже сам вигляд жіночої фігури показує, що вона не призначена для надто великої праці – ні духовної, ні тілесної. Вона відбуває обов’язки життя не дійсним, а страдницьким чином: муками пологів, піклуванням про дітей, покорою чоловікові, для якого вона буде терплячою і підбадьорливою подругою. Вона не створена для вищих страждань, радощів і могутнього прояву сил; її життя має проходити спокійніше, не значніше і м’якше, ніж життя чоловіка…». Мабуть, не всі жінки погодяться з такими формулюваннями. Адже сьогодні ми знаємо жінок, які досягли успіху, зробили кар’єру, принесли велику користь суспільству. Дивлячись на них, можна стверджувати – їх сила характеру і здатність до звершень допомогли їм у досягненні своєї мети. Частими є випадки, коли керівник установи змінює чоловіків – начальників підрозділів, а потім призначає на місце жінку – і вона успішно справляється з цією роботою. Виходить, що чоловіки само ухиляються і відходять до феміністок, а жінкам не залишається нічого іншого, як зайняти їх місця і бути фінансистами, політиками, водіями, керівниками, попередньо оволодівши їх навичками. Кажуть, на роду написано жінці бути Жанною Д’Арк чи матір’ю Терезою. Не таємниця, що кожна жінка хоче відчувати себе справжньою пані в сім’ї, колі друзів, бізнесі, проте не кожна може поставити чоловіка в такі умови, щоб йому не залишалося нічого іншого, як бути джентльменом.

Придивіться до жінок, які проходять повз вас. Зосереджені, рішучі, стримані. Їх огортають незримі флюїди зачарування і зверхності. Що ми знаємо про них? Якими були ділові жінки в давнину? У кожної з них була своя тайна, родзинка, яку часто ми беремо на озброєння.

Якими ж мають бути сучасні ділові жінки? Мужніми, жіночними, ніжними, суворими, м’якими? На багато питань маємо відповісти за будь-яких обставин. Адже їм потрібно завоювати світ разом із чоловіками, які у цьому світі вже існують.


Зав.кафедрою української та російської мов

Тихоненко О.В.

 Категорія: Новини » Культурно-массова діяльність

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.