ВИПУСК 2015

Автор: Nastya от 8-07-2015, 10:12, переглянуло: 1282

 

В перші дні липня на факультетах лісового господарства, інженерів землевпорядкування, менеджменту і економіки, обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відгомоніли урочистості з приводу випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

Ось і настав цей день — день прощання з університетом. Попереду незвідана даль. Позаду — батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка до університетського порогу. Знайти себе, своє місце в житті. Вирости й вижити, бути завжди людиною — що є святішого й дорожчого?

Університет, навчання в ньому поволі й невідворотно відпливає в минуле. І чим тривалішою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться його обриси.

1 липня 2015 р. о 10 годині в актовій залі університету відбувся випуск бакалаврів та спеціалістів факультету лісового господарства. З привітаннями до випускників та всіх гостей звернувся ректор, професор Володимир Кузьмич . За традицією на святі були присутні й відомі працівники лісової галузі: голова Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Білоус Борис Григорович і директор ДП «Жовтневе лісове господарства» Чагаровський Руслан Леонідович, які сердечно привітали випускників і вже колег з цією важливою подією в їх житті. Далі, о 13 годині, естафету святкувань підхопив факультет інженерів землевпорядкування. Відповідні дипломи отримали бакалаври, спеціалісти і магістри.

2 липня  2015 р. святкові заходи з приводу випуску відбулися на факультетіменеджменту і економіки та факультеті обліку і фінансів. Особливістю цих святкування були випускники – іноземці, які 4-5 років навчалися разом з українськими студентами, і стали невід’ємною частинкою студентів-докучаєвців. Факультети економічного профілю пишаються своїми випускниками, а особливо – магістрами, які пройшли довгий шлях від абітурієнта до дипломованого магістра з економіки, менеджменту, фінансів тощо.

До когорти випускників ХНАУ ім. В.В. Докучаєва приєдналася чимала «армія» талановитих, працьовитих, життєрадісних молодих людей, які отримали дипломи  про вищу освіту. Хай щастить вам, наші дорогі випускники, а тепер вже і колеги!

Хай як пісня, лине доля ваша,

І дарує радощі в житті.

Хай здоров’я буде повна чаша,

Все найкраще в вашому житті!

 

Світлана ШЕРСТЮК, доцент


ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015
ВИПУСК 2015

 

 Категорія: Культурно-массова діяльність, Різне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований відвідувач.